APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aktualizácia Facebooku: Správy už len cez Messenger

Najnovšia aktualizácia Facebook aplikácie prináša viacero noviniek. Medzi nie patrí napríklad vylepšenie označovania osôb (tagovanie), možnosť upravovať svoje komentáre, nahrávanie videí, možnosť odosielania detailu stránky, zlepšenie výkonu aplikácie, pridávanie komentárov k fotografiám  a  tá najzásadnejšia novinka je podpora Messengeru.

 Facebook zhruba v auguste zvolil novú stratégiu smerovania spoločnosti, kedy oddelil novinky „zo steny“ a posielanie správ do dvoch rôznych aplikácií. Táto zmena sa zo začiatku dotkla len majiteľov zariadení s Androidom  a IOSom.  Podľa oficiálnych vyjadrení toto vylepšenie (alebo prinútenie?) sa nemalo v blízkej budúcnosti týkať Windows Phonu, avšak dnes je všetko inak. Z Facebook aplikácie ak ste si ju aktualizovali už nenapíšete a ani neprečítate žiadnu správu pokiaľ si nestiahnete Facebook Messenger.

Zaujímali ste sa niekedy prečo Facebook zvolil takúto stratégiu? Podľa serveru Huffington Post „Facebook len reaguje na klesajúci trend o Facebook a týmto krokom sa „spoločnosť chce poistiť proti úplnému úpadku.”

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close