APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Aktualizácia aplikácie Groove Music pre Windows 10 Mobile prináša nové funkcie a vylepšenia

Microsoft počas včerajška do obehu vypustil aktualizáciu aplikácie Groove Music v operačnom systéme Windows 10 Mobile. Číslo verzie aplikácie sa vďaka novej aktualizácii zvýšilo na 10.18011.1341.0. Táto verzia aplikácie Groove Music bola doteraz dostupná iba pre používateľov zahrnutých v programe Windows Insider, no konečne sa dostáva aj medzi bežných používateľov. Aplikácia obdržala zopár nových funkcií a vylepšení, vďaka čomu by mala byť zaistená väčšia stabilita aplikácie.

Čo je nové v aplikácii Groove Music?

Vďaka novej aktualizácii môžete konečne pridávať celé albumy do rady na prehrávanie a nastavovať aktuálne prehrávaného interpreta na obrazovku zamknutej plochy. Taktiež nová aktualizácia umožňuje export a odstránenie všetkých informácií o hudbe z aplikácie a manuálnu synchronizáciu hudby cez OneDrive. Podľa momentálne dostupných informácií, posledná zmienená funkcia zatiaľ nefunguje úplne podľa predstáv. Aktualizácia do aplikácie vniesla aj link na Správu hudby OneDrive, ktorý Vás ale presunie iba na stránku úložiska OneDrive.

Zdroj: Mspoweruser.com

V aplikácií sa ale nenachádza iba jeden jediný problém. Používatelia hlásia aj občasné problémy s používateľským rozhraním. Pod hlavičkou aplikácie sa niekedy vytvorí extra veľký priestor, vďaka čomu sa celé rozpoloženie aplikácie naruší. Mnoho používateľov si od tejto aktualizácie sľubovalo o niečo viac. Väčšina dúfala v to, že aktualizácia pre Windows 10 Mobile konečne prinesie ekvalizér, ktorý sa prednedávnom dostal do desktopovel aplikácie. Bohužiaľ sa tak nestalo a momentálne nie je vôbec známe, či sa ekvalizéru vôbec niekedy dočkáme.

Najnovšiu aktualizáciu aplikácie Groove Music si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Groove Music
Groove Music
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (wikimedia.org)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky