APLIKÁCIE A HRY

Aplikácie | Daily Alarm dostal aktualizáciu

Po trochu hektickom týždni kedy sa vyrojilo viacero kritických chýb v aplikácií ktoré súviseli s ukladaním dát (názov budíka, tón, čas,…) som bol nútený kompletne prepracovať jadro aplikácie pričom som využil úplne iný postup. Zároveň som venoval dlhší čas testovaniu aplikácie a jej funkcií tak, aby som minimalizoval šancu na nejaké problémy, samozrejme, to že sa žiadne neobjavia nedokážem na 100% vylúčiť.

Aplikácia Daily Alarm je dostupná v Obchod pre zariadenia s operačným systémom Windows Phone 8.1 za 0.99€ ale v rámci špeciálnej akcie mám voľných ešte 10 darčekových poukazov. Kto by mal záujem, stačí mi poslať e-mail na adresu [email protected] a do predmetu uviesť „WINDOWSCENTRUM“. Následne Vám bude zaslaný odkaz na darčekový poukaz.

Už čoskoro by mala prísť aj bezplatná verzia pod názvom Daily Alarm Free s reklamami.

Aké zaujímavé funkcie má Daily Alarm? Napríklad „živú dlaždicu„, funkciu „Quick Alarm„, možnosť zvoliť si zo 6 predinštalovaných alebo 1 vstavaného tónu, farebne kopíruje farbu motívu a farbu pozadia, svieži dizajn a ďalšie…

V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov alebo problémov ma neváhajte kontaktovať na mailovej adrese [email protected] alebo na Facebooku. Budem rád za hocijakú spätnú väzbu. Najradšej ale budem za hodnotenie v Obchode. 🙂

ODKAZ NA STIAHNUTIE TU.

Živá dlaždica sa pravidelne aktualizuje. Zobrazuje 3 najbližšie budíky a celkový počet aktívnych budíkov
Živá dlaždica sa pravidelne aktualizuje. Zobrazuje 3 najbližšie budíky a celkový počet aktívnych budíkov

Hlavná stránka so všetkými aktívnymi a neaktívnymi budíkmi ktorá umožňuje (de)aktiváciu jednotlivých budíkov alebo zmazanie všetkých budíkov.

Budík umožňuje vybrať si jeden (dnes, pondelok,…) alebo viacero (víkend, týždeň) dní, zvoliť si opakovanie (vždy v stredu resp. raz vo štvrtok a pod…) alebo si vybrať konkrétny jeden deň podľa dátumu.

Po kliknutí na konkrétny budík sa zobrazia informácie ako názov, čas, deň a opakovanie, zároveň je možné budík (de)aktivovať alebo vymazať.

Umožňuje rýchle nastavenie budíka, napr. na krátky spánok resp. môže fungovať aj ako časovač.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Adam

Developer pre platformu Windows Phone. Autor aplikácie Daily Alarm.
Close
Close