APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | Microsoft spúšťa aktualizáciu 1.2 Social Engagement 2017 s novými funkciami

Microsoft Social Engagement umožňuje zber dát zo sociálnych médií definovaných podľa špecifických kritérií vyhľadávania. Zhromaždené údaje sú uvedené v tabuľkách a grafoch, a poskytujú prehľad o kladnej, zápornej alebo neutrálnej spätnej väzbe od vašich zákazníkov a používateľov. Microsoft v týchto dňoch vydal update Social Engagement 2017 1.2 s novými funkciami a opravami chýb.

Získajte prehľad

S touto novou aktualizáciou Microsoft prináša nový typ odporúčaní s názvom Získajte prehľad (Get Insights). Tento nový typ ponúka odporúčania na príspevky o vašich zákazníkoch, konkurentoch a iných témach vášho záujmu, takže môžete zostať informovaní o najnovšom vývoji. Teraz môžete získať samostatný súbor odporúčaní rovnako pre zdieľanie obsahu a prehľady (insights).

Zdroj: mspoweruser.com

S touto aktualizáciou sa bude každý nový krok, ktorý váš tím urobí, zobrazovať priamo v zozname príspevkov s príslušným indikátorom čísla na tlačidle zodpovedajúcom tomuto kroku. História krokov teraz tiež zahŕňa každú činnosť vykonanú v súkromných ​​správach. Táto aktualizácia obsahuje tiež opravy niekoľkých chýb.

Viac si o tom môžete prečítať tu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close