NávodySpravodajstvo

Aktivovanie tmavej témy vo Facebook Messengeri je otázkou pár sekúnd. Aktivujte si ju hneď teraz!

Tmavý mód v rozhraní operačného systému Android je jednou z najhorúcejších tém posledných mesiacov v spojitosti s nadchádzajúcou veľkou aktualizáciou Androidu Q. Výhody tmavého rozhrania sú viaceré, napríklad, „neťahá“ tak oči počas používania v neskorších hodinách, šetrí výdrž batérie (pozn. redakcie: v prípade AMOLED displejov) a podobne. Bez ohľadu na  progres vývojárov operačného systému Android tak na túto požiadavku reagujú aj samotní vývojári aplikácií.

Ako si zapnúť tmavú tému vo Facebook Messengeri

Zapnutie tmavej témy je jednoduchšie ako by sa mohlo zdať. Stačí poslať ľubovoľnému kontaktu v zozname priateľov mesiac a následne v Nastaveniach aplikácie sa Vám aktivuje možnosť zapnutia tmavého režimu.

Zdroj: via lifehacker.com, obrázky: vlastné

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close