APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Do Windows Store vo Windows 10 prichádza akrylový vzhľad Fluent Design

Nedávno sme písali o tom, že Microsoft chystá zmenu užívateľského rozhrania Windows Store, pretože sa tam objavili prvky, ktoré to naznačujú. Momentálne spúšťa novú aktualizáciu Windows Store na Windows Insiders vo Fast Ring, čím zavádza nový akrylový vzhľad.

Populárny Fluent Design

Pod akrylom sa myslí v podstate rozostrenie pozadia aplikácií. V aplikácii Windows Store tak celé pozadie obsahuje akrylový vzhľad a všetky prvky používateľského rozhrania sa nachádzajú v používateľskom rozhraní karty, čo je typické pre jeho najnovší dizajnový jazyk Fluent Design.

Tieto zmeny docielili, že Windows Store teraz vyzerá oveľa krajšie, rovnako ako všetko, čo zatiaľ dostalo vzhľad na štýl Fluent Design. Táto novinka, ktorú Microsoft predstavil na nedávnej udalosti Build 2017 si už teraz získala veľkú popularitu. Je však ešte veľa maličkostí, ktoré bude Microsoft potrebovať úplne vyčistiť od chýb.

Microsoft pridal aj parallax efekty do niektorých častí aplikácie, ale tie si ešte tak ľahko nevšimnete. Ak ste Windows Insider vo Fast Ring, skontrolujte si aktualizácie Windows Store, aby ste získali nové Fluent Design prvky.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia Aplikácie Fluent design Microsoft Window Store Windows 10
Close
Close