Návody

Ako zrýchliť smartfón s Androidom pomocou „tajného“ menu

Pre používateľov Android smartfónov a tabletov tu máme skvelý tip na zvýšenie rýchlosti vášho Android zariadenia. V tomto videonávode si jednoducho ukážeme, ako si na svojom smartfóne môžeš zobraziť skryté menu, ktoré dokáže výrazne zrýchliť celý operačný systém. Ak teda používaš zariadenie so systémom Android a chcel by si z neho získať rýchlejšiu „raketu“, tak tento návod je skutočne pre teba zaujímavý.

Iba málokto vie, že takzvané skryté menu, ktoré poznáme oficiálne pod vývojarskými možnosťami, je súčasťou operačného systému Android už odjakživa. Prostredníctvom tohto menu si jednoducho dokážeme zapnúť alebo vypnúť animácie, zvoliť, či chceme pre zobrazovanie obsahu využívať 2D či 3D grafiku, no a dokonca prostredníctvom týchto možností vieme aj napríklad zapnúť zobrazovanie využitia procesora a iných parametrov.

Celý postup ako aktivovať skryté menu nájdeš v našom krátkom videu. Ak Ti náš návod pomohol, tak ho nezabudni zdieľať medzi svojich priateľov, aby sa o tejto skrytej funkcii dozvedelo čo najviac ľudí v tvojom okolí.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close