NávodyWindows

NÁVOD | Otravuje vás reklama na Windows 10? Tak ju vypnite

Mnohí z vás nám na dennej báze píšu ako je možné zrušiť reklamu na inováciu na Windows 10, a preto vám prinášame odpoveď na vašu otázku.

Ako vypnuť inováciu Windows 10?

Prvou možnosťou ako je možné zbaviť sa reklamy na inováciu na Windows 10 je počkať si do 29. júla, kedy Microsoft oficiálne stiahne ponuku bezplatnej aktualizácie a od tohto dňa vám nebude „nútiť“ Windows 10, avšak zároveň vás chceme upozorniť, že v prípade ak si to rozmyslíte po tomto dátume tak upgrade na najnovšiu verziu Windowsu bude spoplatnený podľa aktuálnej ponuky Microsoftu (predpokladaná cena je 119 $).

Druhý a o niečo radikálnejší spôsob ako sa vyhnúť otravnej reklame je prostredníctvom aplikácie Never10, ktorá vás prevedie jednoduchou inštaláciou v rámci ktorej dôjde k úprave príslušných registrov systému čím zabraní zobrazovaniu reklamy.

vypnutie aktualizacie na windows 10

Aplikáciu je možné stiahnuť na tomto odkaze.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected]eteit.sk. My sa ti ozveme späť
Close
Close