APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako si môžete stiahnuť do WhatsAppu nové nálepky a tak oživiť všednú konverzáciu?

Smajlíky, ale i veselé nálepky môžu niekedy povedať viac, ako text. Pozrite sa, ako si môžete do WhatsAppu stiahnuť nové nálepky.

Nálepky v aplikácii WhatsApp predstavujú mimoriadne populárny spôsob vyjadrenia emócie v konverzácii. Oproti fotografii alebo krátkemu videu zaberú oveľa menej miesta a často danú situáciu vyjadria lepšie.

Dlho mohli používatelia posielať iba nálepky, ktoré boli dostupné na stiahnutie priamo v aplikácii, alebo mohli využiť služby aplikácie tretej strany, ktoré sú dostupné na stiahnutie v Obchode Play. WhasApp nie tak dávno povolil posielanie nálepiek, ktoré nie sú dostupné v danom regióne. Za týmto účelom treba využiť funkciu priamych odkazov.

Použitie nálepky, ktorá priamo nie je určená pre váš región

Použitie priamych odkazov je vlastne iba využitie špeciálnych URL adries, ktoré fungujú ako rýchla skratka na otvorenie aplikácie WhatsApp v konkrétnej situácii. V tomto konkrétnom prípade ide o zobrazenie a import balíka nálepiek. Táto funkcia sa nazýva Deep Links for Stickers Packs a bola povolená pre stabilné aktualizované verzie Androidu a iOS. Všetko to funguje použitím URL adresy v tvare https://wa.me/stickerpack/[meno_balíčku].

Jedným z najnovších balíkov nálepiek, ktorý nemusí byť dostupný v každom regióne, je balíček Vakcíny pre všetkých. Tento balíček vznikol formou spolupráce so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

Dúfame, že tieto nálepky ponúknu ľuďom zábavný a kreatívny spôsob, ako sa spojiť a súkromne vyjadriť radosť, úľavu a nádej, ktorú cítia z možností, ktoré vakcíny COVID-19 ponúkajú a taktiež ukázať svoje uznanie hrdinom v oblasti zdravotnej starostlivosti, ktorí pokračujú v zachraňovaní životov počas tohto dlhého a ťažkého obdobia. – predstavitelia WhatsAppu

Pre stiahnutie daného balíka iba v prehliadači na svojom smartfóne zadajte adresu https://wa.me/stickerpack/VaccinesForAll. Následne iba kliknite na Stiahnuť a nálepky sa zobrazia vo vašom zozname nálepiek.

whatsapp vakcína pre všetkých
Zdroj: vosveteit.sk

Ako si môžete stiahnuť ďalšie nálepky priamo z aplikácie WhatsApp?

Pre niekoho ale môže byť tajomstvom aj to, kde sa nachádzajú všetky dostupné nálepky. Pre stiahnutie dostupných nálepiek iba otvorte nálepky v aplikácii WhatsApp. Následne iba kliknite na zakrúžkované plus v pravom rohu.

whatsapp pridanie nálepiek
Zdroj: vosveteit.sk

Následne sa otvorí obchod s dostupnými nálepkami. Pre stiahnutie balíka nálepiek iba kliknite na logo stiahnutia, ktoré sa nachádza napravo. V hornej časti si taktiež viete pozrieť zoznam vašich stiahnutých nálepiek.

whatsapp zoznam nálepiek
Zdroj: vosveteit.sk

Pevne veríme, že tip na funkciu vás oslovil.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close