Sponzorovaný obsahSpravodajstvoWindows

Ako si môžete aktualizovať váš starý Windows na Windows 10, aby to nestálo veľa peňazí?

Neprehliadnite ponuku e-shopu Urcdkey na Windows 10 za zlomok pôvodnej ceny. Mimochodom, Windows 10 dostane aktualizáciu aj na Windows 11.

Operačný systém Windows 7 v minulosti patril medzi najrozšírenejšie a zároveň najpopulárnejšie verzie Windowsu. Od 14. januára 2020, nie je už však oficiálne podporovaným. V praxi to znamená, že nedostáva už aktualizácia vrátane bezpečnostných záplat a zároveň, vývojári aplikácií a hier, sa sústreďujú už najmä na vývoj softwaru pre Windows 10.

Koľko počítačov je poháňaných „starým“ Windowsom?

Ako ukazujú dáta spoločnosti Statcounter, tak k dnešnému dňu, najnovšiu verziu operačného systému Windows, nájdeme v 80,48% zariadeniach. Windows 7 v našom regióne nájdeme ešte stále v necelých 14% zariadeniach. Ostatné verzie Windowsu majú menej ako 4%. Dobrou správou je, že Windows 10 sa plynúcim časom dostáva do čoraz väčšieho množstva zariadení, treba však dodať, že jeho distribúcia nie je už tak dynamickou, ako tomu bolo rok dozadu. Rovnako netreba zabúdať na to, že Microsoft už 5. októbra začne s distribúciou Windowsu 11, ktorý bude bezplatne distribuovaný pre používateľov Windows 10.

Nižšie na grafe si môžete pozrieť distribúciu jednotlivých verzií Windowsu za posledných 12 mesiacov.

Statistiky Windows OS_distribuacia jednotlivych verzii
Zdroj: statcounter

Je čas aktualizovať, ale ako na to, aby to nestalo veľa peňazí?

Aktualizácia systému na Windows 10 s prísľubom na Windows 11, nie je náročnou. Samozrejme, potrebujete originálny software, ktorý môžete aktuálne získať za zlomok pôvodnej ceny.

Dovoľte nám dať vám do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciovú ponuku e-shopu Urcdkey, ktorý ponúka licenčné kľúče na Windows 10 už od 12,50€. Všetko, čo k tomu potrebujete, je využiť zľavový kupón VS20. Rovnako nám dovoľte dať vám do pozornosti akciovú ponuku aj na ďalší software od Microsoftu, najmä kancelársky balíček Office, ktorý takisto môžete získať za zlomok pôvodnej ceny.

Na to, aby ste dosiahli vyššie deklarovanú cenu, tak je potrebné, aby ste v košíku uplatnili zľavový kupón „VS20“, následne dôjde k zníženiu cenu. V prípade, ak by ste potrebovali s procesom nákupu, či procesom inštalácie pomoc, tak nezabudnite využiť podporu obchodu, ktorá vám rada pomôže.

aktivovanie zlavy_urcdkeys.com
Zdroj: Vosveteit/Printscreen

Pevne veríme, že ponuka obchodu Urcdkey, vás zaujala. Článok vznikol v spolupráci s obchodom Urcdkey.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close