APLIKÁCIE A HRYNávody

Ako môžete zmeniť v Messengeri emoji, ktorými reagujete na správy za iné, ktoré sú zábavnejšie?

Pozrite sa, ako môžete v aplikácii Messenger od Facebooku zmeniť emoji, prostredníctvom ktorých reagujete na správy za iné.

Messenger je v súčasnosti jednou z najrozšírenejších komunikačných platforiem na svete. To je aj jeden z dôvodov, prečo vývojári aplikácie neustále pracujú na tom, aby komunikácia bola nielen komfortnejšou, ale i zábavnejšou. Len pár dní dozadu sme vám ukázali, ako môžete posielať Soundemoji. Ide o emoji, ktoré vydávajú zvuk. Táto funkcia bola oficiálne predstavená ešte v júli tohto roka, pričom distribuovanou pre náš región bola len nedávno.

Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšiu funkciu, ktorá síce nie je tak novou, ale aj napriek tomu, málokto o nej vie. Ide konkrétne o možnosť zámeny emoji, ktorými reagujeme na správy.

Ako môžete zmeniť emoji za iné?

Možnosť reagovania na správy prostredníctvom emoji je pre väčšinu z nás dobre známou. Oficiálne bola predstavená ešte v roku 2017. Málokto však vie, že prednastavené emoji, je možné zmeniť. My vám nižšie ukážeme, ako na to. Nebojte sa, je to vskutku jednoduché, zvládne to skutočne každý.

V prvom kroku si otvorte ľubovoľný čet. Následne podržte správu, kým vám nevyskočí možnosť reakcie prostredníctvom emoji. Potom stlačte „+“. Ako môžete vidieť nižšie na druhej snímke obrazovky, tak sa vám zobrazí ponuka s emoji. Zvoľte následne možnosť Prispôsobiť.

Ako zvolíte možnosť Prispôsobiť, tak potom stlačte jeden z emoji v hornej časti obrazovky, ktorý chcete vymeniť za iný a následne vyberte jeden z emoji z ponuky nižšie. Následne dôjde k zámene emoji. Týmto spôsobom môžete vymeniť jedno, ale i všetky emoji, ktoré máte v ponuke. Nezabudnite v poslednom kroku uložiť novo preddefinované emoji.

Pevne veríme, že tip na funkciu vás potešil a hlavne, že bol pre vás užitočným. Mimochodom, funkciu reakcií na správy, by mala dostať čoskoro i aplikácia WhatsApp, ktorá rovnako patrí pod krídla spoločnosti Meta (Facebook).

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close