NávodyXiaomi

Ako môžete zmeniť oblohu na fotografii v Xiaomi smartfóne s MIUI?

Pozrite sa, ako môžete oživiť vaše fotografie a vdýchnuť im nový život. Takto môžete upraviť oblohu na fotografii.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Xiaomi smartfóny v sebe majú radu funkcií, ktoré sú dobre schovanými. Len treba vedieť, kde ich hľadať. V minulosti sme vám napríklad ukázali, ako môžete z fotografií odstraňovať predmety, alebo ľudí. Dnes rovnako nepôjdeme ďaleko od témy fotografii.

Každá nová verzia nadstavby MIUI so sebou priniesla aj viacero vylepšení a to nielen naprieč systémom, ale aj vo vstavaných aplikáciách. Dnes vám ukážeme, ako môžete v MIUI 12.5 prostredníctvom systémovej aplikácie Galéria (vo verzii 2.2.19.31-global) v Xiaomi smartfóne zmeniť oblohu na fotografii. Do fotografie môžete pridať napríklad dážď, blesky, slnko, oblaky a podobne. Tých motívov je skutočne veľa. Poďme sa pozrieť, ako na to.

Ako zmeniť oblohu na fotografii?

V prvom kroku je potrebné otvoriť si aplikáciu Galéria od Xiaomi. Potom vyhľadajte fotografiu s oblohou, ktorú chcete upraviť. Fotografiu otvorte a kliknite v spodnej časti na ikonu pera.

ako upravit oblohu na fotografii_xiaomi_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne v spodnej časti, z ponuky vyberte možnosť Obloha. Potom ju otvorte. K dispozícii budete mať 4 filtre: slnečný, večer, noc a dynamický. Môžete si vybrať ktorýkoľvek filter, alebo rolovať v ponuke, kde uvidíte rôzne motívy. Následne kliknite na oblohu, ktorá vás zaujala. Po krátkej chvíli dôjde k stiahnutiu motívu, ktorý sa aplikuje na fotografiu. Potom ako kliknete na ikonu motívu, tak budete môcť ešte upraviť motív, či chcete aby bol viac alebo menej výrazný. Potom upravenú fotografiu uložte.

Dovoľte nám dať vám do pozornosti najmä štvrtý filter, dynamický. Ide o funkciu, ako môžete vdýchnuť fotografii „život“. Nielenže môžete upraviť úroveň výraznosti motívu, ale môžete vytvoriť aj krátke video, napríklad ako sa pohybujú oblaky.

ako upravit oblohu na fotografii_xiaomi_5
Zdroj: Vosveteit.sk

Pevne veríme, že tip na funkciu vás oslovil a hlavne, že ju využijete.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close