SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Akčná kamera so 4K rozlíšením a vodotesnosťou do 30 metrov za takúto nízku cenu sa jednoducho neodmieta

Kompaktná kamera na vytváranie dokonalých záberov z lyžovačky, či letnej dovolenky pri mori nemusí stáť zbytočné stovky eur.

Kúpa akčnej kamery už nie je roky tak drahou záležitosťou, ako tomu bolo v minulosti. Veľká časť výrobca už roky prináša na trh viacero zaujímavých akčných kamier, ktoré častokrát disponujú špecifikáciami a technológiami, ako nájdeme pri násobne drahších značkových modeloch. Na bežné zábery zo zimnej či letnej dovolenky však bohate postačujú aj práve spomínané lacnejšie, či možno nie tak „značkové“ akčné kamery. Takýchto modelov sme vám na našom webe predstavili v posledných rokoch hneď niekoľko, pričom najnovšie vám dávame do pozornosti túto akčnú kameru so 4K rozlíšením, ktorá určite stojí za pozornosť. 

Túto akčnú 4K kameru za 42,49 eur nájdeš na Cafago.com

Dostupná na technologicky vyspelá alternatíva

Táto akčná kamera prináša naozaj rozsiahle možnosti v rámci nastavení nahrávania videa, pričom zároveň ponúka naozaj skvelú kvalitu fotografií. Pri natáčaní videa si môžeš vybrať z rozlíšení od 4K do 720p, pričom v prípade najvyššej kvality treba počítať s nahrávaním na 30 fps. V prípade najmenšieho rozlíšenia sa však môžeš spoľahnúť aj na nahrávanie až na 120 fps pre skvelé spomalené zábery. Čo sa týka kvality fotografií, skvelý 20 MP snímač so širokouhlým objektívom si rozhodne poradí aj s tými najnáročnejšími scenériami. 

akcna 4k kamera 2
Zdroj: Cafago

Vďaka pomerne veľkému LCD displeju je ovládanie a nastavenie akčnej kamery naozaj jednoduché a intuitívne, pričom k dispozícii je aj možnosť sledovania aktuálneho záberu, poprípade už nahratých záberov priamo na obrazovke kamery. Dostupné je však aj Wi-Fi prepojenie priamo so smartfónom, cez ktorý môžete nahrané videá/fotografie zdieľať so svojimi priateľmi v priebehu niekoľkých sekúnd. 

akcna 4k kamera 3
Zdroj: Cafago

Akčná kamera je štandardne dodávaná nie len s 3,7V lítiovou batériou, ale aj ďalším príslušenstvom. Za zmienku určite stojí aj vodotesný obal, ktorý by mal kameru ochrániť až do hĺbky 30 metrov. V balení sa však nachádza aj ďalšie príslušenstvo, napríklad ako niekoľko prilepovacích nadstavov, nadstavec na statív, nadstavec na trojnožku či niekoľko ďalších špeciálnych úchytov pre rôzne aplikácie. 

Túto akčnú 4K kameru za 42,49 eur nájdeš na Cafago.com

Túto akčnú kameru so 4K rozlíšením a vodotesnosťou až do 30 metrov momentálne nájdeš na e-shope Cafago.com už za 42,49 eur s bezplatným doručením

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close