fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Čína opäť raz vystrkuje rožky s touto akčnou 4K kamerou, ktorá je dostupná vo viac ako 50% zľave

Milovníci športu a turistiky by mali spozornieť, aktuálne totiž na zahraničnom e-shope TomTop.com prebieha akcia, ktorej sa ťažko odoláva. Ponúka akčnú 4K kameru s cenou, z ktorej vám padne sánka – necelých 23€ namiesto 49€ pričom prostredníctvom dopravy „Duty Free Shipping“ sa vyhnete ďalším dodatočným poplatkom ako je CLO či DPH. Čerešničkou na torte je, že doprava je celkom zadarmo.

Zrovnávať ju je možné s vyššou strednou triedou

Kamera poteší aj náročnejších používateľov, ponúka totiž široké pozorovacie uhly, konkrétne 170°. Nič jej tak neunikne. Kamera ponúka rozlíšenie CMOS-senzor s 16MPx rozlíšením, ktorá dokáže nahrávať videá až do 4K rozlíšenia pri 30fps.  

Akcna 4K kamera_2
Zdroj: produktová fotografia

Kameru s počítačom je možné prepojiť prostredníctvom USB rozhrania. Je ju možné prepojiť aj so smartfónom prostredníctvom aplikácie (Android a iOS). Kamera zároveň disponuje veľkou batériou o kapacite 900mAh, ktorá sľubuje 90 minút aktívneho natáčania. Je schopná natáčať aj počas pripojenia k nabíjačke a tak ju možno aktívne používať aj ako kameru do auta. Čerešničkou na torte je, že je dodávaná spolu so špeciálnym puzdrom, vďaka čomu ju budete môcť využiť aj pri kúpaní či potápaní až do hĺbky 30 metrov.

Akcna 4K kamera
Zdroj: produktová fotografia

Kamera je aktuálne dostupná vo viac ako 50% zľave preto ak rozmýšľate o obdobnom zariadení tak teraz je ta práva chvíľa. Ubúdajúcimi kúskami totiž rastie cena.

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close