SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Akcia, ktorá sa neodmieta! Akčná 4K kamera už za neuveriteľných 22 eur

Chceš mať zo svojej lyžovačky dokonalé zábery v 4K rozlíšení? Načo vyhadzovať stovky eur na značkové akčné kamery, keď Číňania opäť ponúkajú nové akčné kamery doslova za babku? Presne takouto akčnou kamerou je Pro Cam WiFi 4K, ktorá ponúka vynikajúce technické špecifikácie a kopu príslušenstva za neuveriteľných 22,85 eur!

Akčná kamera ako sa patrí

Akčnú kameru Pro Cam WiFi 4K môžete využiť naozaj na čokoľvek, najmä vďaka jej malým rozmerom – 83 × 75 × 41 mm, ako aj výbornému snímaču s 16 Mpix rozlíšením a širokouhlým objektívom so záberom až
170 °
. Tým pádom je využiteľná nie len na natáčanie akčných záberov, ale bezproblémovo ju môžete použiť aj ako autokameru.

pro cam wifi 4k_opt
Zdroj: Cafago

Funkcie na úrovni značkovej kamery

Kamera je na zadnej strane vybavená 2-palcovým HD displejom, ako aj malým informačným displejom na prednej strane. Kapacita batérie je pritom na úrovni 900 mAh a v prevádzke by mala vydržať približne 90 minút natáčania. Ako zo samotného názvu vyplýva, kamera umožňuje natáčanie až v 4K rozlíšení na 30 fps, ako aj pripojiteľnosť prostredníctvom WiFi.

V cene ja zahrnutá kopa príslušenstva

akcna kamera pro cam wifi 4k prislusenstvo_opt
Zdroj: Cafago

Ako sme už spomínali na začiatku článku, akčnú kameru Pro Cam WiFi 4K si môžete aktuálne zaobstarať za fantastických 22,85 eur z eshopu Cafago.com. V cene samotnej kamery je ale zahrnutá aj kopa príslušenstva, ako diaľkové ovládanie, vodotesné púzdro, úchyty, klipy, ako aj rôzne držiaky.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close