Pracovné ponuky
SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Ak máte 32-bitový Chrome na 64-bitovom PC, budete automaticky prepnutí na 64-bit

Prehliadač Google Chrome jednoznačne vedie v bitke, ktorú medzi sebou prehliadače rôznych spoločností neustále vedú. Podľa najnovších štatistík získal až ohromujúci 59%-ný podiel na trhu, čo je vskutku nádherné číslo.

Lepší výkon a bezpečnosť

Aby zabezpečil väčšiu stabilitu a výkonnosť, prinesie Google v najnovšej aktualizácii viaceré zmeny. Stabilný kanál pre Chrome bol nedávno aktualizovaný na verziu 58.0.3029.96 pre Windows, MacOS a Linux. Všetci užívatelia by k nemu mali mať prístup už v nasledujúcich dňoch či týždňoch.

Pamätajte však, že ak používate 32-bitovú verziu prehliadača na 64-bitovom Windowse a aktivujete si automatickú aktualizáciu, automaticky tiež prejdete na 64-bitovú verziu prehliadača Chrome. Cieľom je podľa všetkého zlepšiť výkonnosť, stabilitu a bezpečnosť. Ak ste aj boli automaticky prepnutí na 64-bitovú verziu, 32-bitovú verziu si môžete stále prevziať zo stránky.

Natívne notifikácie na macOS

Okrem už spomenutých zmien užívateľov macOS v najnovšej verzii prehliadača Chrome 59 čakajú natívne notifikácie, ktoré budú integrované priamo v natívnom notifikačnom systéme od Macu. Táto zmena zlepšuje užívateľský zážitok.

Zdroj: blog.chromium.org

Viaceré prehliadače v najbližšej dobe čakajú zmeny. Dokonca aj Edge od Microsoftu by mal byť s najnovšou verziou Redstone 3 dostupný už vo Windows Store, čo by znamenalo rýchlejšie aktualizácie a opravy chýb. Ktovie, možno vďaka tejto zmene nakoniec dokáže konkurovať aj samotnému Chromu.

Zdroj: blog.chromium.org, google.com (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close