APLIKÁCIE A HRY

Viber bude fungovať univerzálne na Windows 10

Už dlho sme nepísali o aplikácii Viber, až to môže vyzerať, že na Windows skončila, keďže ani verzia, ktorá funguje na Windows 8 a 8.1 nebol už od minuloročného septembra aktualizovaná. Opak je ale pravdou. Viber chystá veľký návrat na Windows 10, z čoho sa veľmi tešíme.

Viber pôvodne ohlásil príchod na Windows 10 ešte na minuloročnej konferencii BUILD 2015, ale odvtedy sme o Viberi nepočuli až do dnešného dňa. Windowscentral priniesol novinku, že Viber je takmer pripravený na spustenie na Windows 10. Údajne je Viber už vo fáze pokročilého testovania, čo znamená closed beta (zatvorená beta verzia). Niektorí uživatelia už dostávajú pozvánky na vyskúšanie appky.

Viber v súčasnosti pôsobí na všetkých platformách. Čo sa týka Windows phone, tak je zatiaľ iba na Windows 8 a 8.1, čo sa ale za chvíľu zmení. Viber je vo všeobecnosti jednou z najblúbenejších aplikácií na komunikáciu, keďže napríklad predbieha taký Skype, ktorý ma 300 miliónov uživateľov, zatiaľ čo Viber má približne pol miliardy. Whatsapp je, samozrejme, stále lídrom s 1 miliardou uživateľov, ale Viberu sa tiež vôbec nedarí zle. V najbližšej dobe by mal nový Viber fungovať univerzálne na všetkých zariadeniach Windows 10.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close