PC HRY

Aj malé krajiny dokážu v hernom priemysle urobiť dieru do sveta počítačových hier. SCUM hlási takmer 1 milión predaných kópií

V prvej polovici apríla tohto roku sme vám priniesli článok o hre SCUM, ktorá v tom čase bola dostupná vo verzii Pre-alpha. Inými slovami sa jednalo o prvotnú testovú fázu hry. Hra nás oslovila z viacerých uhlov pohľadu a to najmä nápadmi, ktoré sa v nej objavili.

Hra hoci na prvý pohľad pripomína klasickú Survival hru tak v skutočnosti je o niečo „bohatšia“. Príbeh hry totiž nie je len o tom vystrieľať čo najviac „zombíkov“ a tak postúpiť do ďalšieho levelu, ale ponúka (neobmedzené?) viacero možností ako má hra smerovať. Totiž hru budete hrať nie sám, ale s desiatkami ďalších hráčov, ktorých cieľ je rovnaký. Zároveň hra ponúka takmer neobmedzené množstvo prispôsobení až po banality typu úpravy vášho obydlia.

Hlavná myšlienka hry

Hlavná myšlienka je zameraná na opustenie ostrova. Vašou úlohou je spoločne s ďalšími hráčmi na ostrove spolupracovať, alebo ich pozabíjať a pokračovať v úlohe, ktorá je vašou jedinou prioritou. Nabrať dostatok skúseností, fyzických síl a zručností, ktoré vám pomôžu k úteku z ostrova. Avšak ako to býva cesta za útekom nie je jednoduchá. Musíte sa trápiť s bežnými vecami ako je napríklad smäd,hlad, fyzická kondícia a podobne.

Od toho ako sa budete starať o seba tak budete mať aj fyzické vlastnosti. Napríklad keď sa budete prejedať tak jednoducho priberiete a budete pomalší. Inými slovami ak budete určite úlohy flákať tak cesta z ostrva sa vám bude vzďaľovať.

Tip pre vás  HP predstavuje prvý herný notebook na svete s dvomi displejmi - OMEN X2S. Na Slovensku sa bude predávať za cenu staršieho ojazdeného auta

Za hrou stojí herné štúdio z Chorvátska

Keď sa chce tak sa všetko dá. Za hrou stojí herné štúdio Gamepires, ktoré má korene v Chorvátsku. Aktuálne táto hra patrí medzi najpredávanejšie hry, chváli sa s viac ako 700000 predaných kópií čo z nej spravilo jednu z najpredávanejších hier na hernej platforme Steam.

Zdroj: slavorum.org

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close