Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Aj kľučka môže byť inteligentná. Toto je Xiaomi Aqara, ktorá sa dostala do oficiálneho predaja. Vieme čo stojí!

Keď sa povie chytrá domácnosť tak mnohých hneď napadnú robotické vysávače, smart kamery či iné obdobné spotrebiče. Nuž, Xiaomi posúva hranice chytrých zariadení aj mimo obytných priestorov – do predaja sa dostáva chytrá kľučka Xiaomi Aqara.

Pocit bezpečia je na nezaplatenia. Poznajú to hlavne ľudia, ktorí si prešli nie tými najpríjemnejšími skúsenosťami ako sú napríklad krádeže, ktoré v tých lepších prípadoch končia bez ujmy na zdravý. Jeden z najnovších produktov Xiaomi Aqara Smart Door Lock, ktorý sa v týchto dňoch dostal do oficiálneho predaja vo viacerých online obchodoch, vrátane populárneho GearBestu ponúka viacero chytrých funkcií. Tou najhlavnejšou je však spôsob odomykania dverí. Celkovo ponúka 4 rôzne spôsoby. Prvým z nich pomocou klasického kľúča, druhým je pomocou odtlačku prsta, tretí je pomocou hesla a štvrtý spôsob je pomocou NFC karty.

Xiaomi ďalej tvrdí, že životnosť skenera odtlačku prsta (na jedno nabitie), ktorý s veľkou pravdepodobnosťou bude najfrekventovanejším spôsobom odomykania je viac ako 100000 zosnímaní. Celkovo možno do zariadenia zosnímať 100 skenov prsta alebo nastaviť 25 rôznych hesiel či využívať rovných 100 odomykacích  kariet.

Cena tejto chytrej kľučky je aktuálne nastavená na úrovni niečo málo pod 210€ (s poštovným pod 220€).

Aqara Smart Fingerprint Door Lock

Zdroj: vlastný, GearBest.com, Youtube.com (vrátane úvodného obrázku)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close