NovinkyTECH

Aj fajčenie môže byť čiastočne zdravé. Toto je prvá e-cigareta od Xiaomi s vitamínmi

Xiaomi, pomaly už niet odvetia kde tohto čínskeho gigantu niet. Najnovšie prekvapil skutočne zaujímavým gadgetom, ktorým poteší hlavne fajčiarov. Predstavil totiž e-cigaretu, ktorá je z časti zdravá. Doplnil ju totiž o vitamíny ako sú C, A, B6, B12 a E. Známymi ako „co-enzyme Q10“.  Skutočne inovatívne riešene.

Zdroj: produktová fotogafia

Táto e-cigareta by mala fungovať na princípe zohrievania tekutiny, ktorá vytvára aerosól obsahujúci nikotín, propylenglykol, glycerín, arómy (napr. jablko, mentolová, grapefruit, vanilka a ďalšie) a spomínané vitamíny. Cenovka tejto elektronickej cigarety pritom nie je nastavená vysoko, vide vás totiž zhruba ako 8-10 škatuliek cigariet, niečo málo pod 26€. Okrem toho táto elektronická cigareta príde aj so špeciálnou technológiou, ktorá automaticky zapína a vypína mechanizmus spúšťania v závislosti od toho či „ťaháte“ alebo nie.

Zdroj: Gizmochina.com, úvodný obrázok: pixabay

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Jeden komentár

  1. …vitamíny ako sú C, A, B6, B12 a E. Známymi ako „co-enzyme Q10“….

    Autor by si mal skontrolovať preklad (as well as = taktiež, ako aj) a trochu porozmýšľať, ak chýbajú znalosti.
    Vitamíny zásadne nie sú známe ako „co-enzyme Q10“.

    Po našom sa to volá koenzým. Sú toho plné reklamy na krémy. Je to nebielkovinová súčasť zložených enzýmov.

    Nehovorím o gramatike, tradične sú v článku chyby.

Pridaj komentár

Close
Close