APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Age of Empires II: Definitive Edition sa dostane ešte v tomto roku na počítače

Age of Empires je bezpochyby hra, ktorá lemovala detstvo mnohým z nás. Hra bola pôvodne predstavená ešte v roku 1997, pričom sa jej podarilo osloviť milióni hráčov naprieč všetkými regiónmi sveta.  Preto si bez pochyby nájde svoju cestu do počítačov ako mladších tak aj starších ročníkov, ktoré si radi zaspomínajú na staré dobré časy.

Age of Empires II: Definitive Edition pre PC príde ešte v tomto roku

Spoločnosť Microsoft počas E3 2019 konferencie oznámila, že hra bude dostupná pre počítače neskôr v tomto roku. Hra bude podporovať cross-play medzi Windows 10 s hráčmi na platforme Steam, kde bude dostupná v auguste. Informuje o tom portál FoneArena.com.

Age of Empires II: Definitive Edition bude obsahovať všetok predtým vydaný obsah v rámci Age of Empires II, vrátané nových civilizácií, misií a kampaní, novú grafiku s podporou rozlíšenia až do 4K, s podporou Xbox Live pre viacerých hráčov a podobne.

Hra by sa mala začať predávať formou predpredaja v septembri a stáť by mala 19,99$. Existujúci majitelia Age of Empires II: HD Edition ju kúpia o 5$ lacnejšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close