APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Affinity prináša aplikácie Photos a Designer do Microsoft obchodu. Photoshop má vážnu konkurenciu

Ešte v novembri minulého roka sme vám priniesli recenziu aplikácie Affinity Designer, ktorá je alternatívnou a hlavne plnohodnotnou náhradou populárneho Photoshopu Designer.

Affinity aplikácie nájdeme už aj v Microsoft obchode

Dovtedy aplikácia bola dostupná exkluzívne len pre Mac zariadenia, čo sa však zmenilo. Affinity prinieslo svoje aplikácie aj na Windows 10 PC. Od včerajšieho dňa ich je možné stiahnuť aj priamo z obchodu. Inými slovami aplikácie od Affinity sú dostupné už aj pre Windows 10 S zariadenia.

Pretých, ktorí aplikácie ako Affinity Designer a Affinity Photo nepoznali tak sa jedná o plnohodnotné  alternatívy voči aplikáciám Photoshop a Photoshop Designer. Z nich v podstate vychádzajú aj rozhrania Affinity aplikácií, ktoré sa však následne dájú prispôsobiť. Aplikácie tak isto ponúka celkom široké možnosti úpravy obrázkov. „Ochutnávku“ funkcionalít si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Affinity Designer
Affinity Designer
Developer: ‪Serif Europe Ltd‬
Price: $49.99 $24.99

Affinity Photo
Affinity Photo
Developer: ‪Serif Europe Ltd‬
Price: $49.99 $24.99

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close