AppleZariadenia

Adobe údajne už čoskoro vypustí plnohodnotný Photoshop pre iPady

Grafici, dizajnéri a iní kreatívni ľudia, majú určite v týchto dňoch dôvod na radosť. Spoločnosť Adobe totiž údajne plánuje vypustiť plnohodnotnú verziu grafického editora Adobe Photoshop pre jablčné tablety Apple iPad. S touto správou prišiel zahraničný server Bloomberg, ktorý odhaľuje, že by sa tak malo stať už v budúcom roku.

Šéf spoločnosti Creative Cloud už potvrdil vydanie Photoshopu pre viacero platforiem, aj keď v tejto chvíli ešte nie sú jasné detailnejšie informácie o dostupnosti či cene. Server Bloomberg opisuje rozhodnutie vydanie Adobe Photoshopu pre ďalšie platformy ako rýchlu zmenu stratégie, za ktorou určite môže stáť aj napríklad konkurencia, ktorá pre všetky platformy vydala aplikáciu Affinity Photo, ktorá je k Photoshopu veľmi podobná.

Photoshop zavíta na iPady

Majitelia iPadov sa tak v budúcom roku môžu tešiť na plnohodnotný Adobe Photoshop. Tento krok určite oceňujeme, pretože sa jedná o nástroj, ktorý určite pre iPady, ale samozrejme aj pre iné zariadenie chýba. Na trhu je síce aj už spomínané Affinity Photo, no Photoshop je len jeden.

Zdroj: theverge.com, Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close