Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

AdBlock pre Microsoft Edge dostal aktualizáciu

Ešte v máji tohto roku konečne vyšiel pre Windows Insiderov Adblock a Adblock Plus pre Microsoft Edge. Vďaka portálu winbeta.org a všímavým užívateľom vieme, že Adblock dostal novú užitočnú aktualizáciu.

Vďaka tejto aktualizácii vám teraz Adblock na Edge umožní po kliknutí na jeho ikonku v prehliadači využívať menu. Menu vám zas umožní ľubovoľne zapínať a vypínať Adblock na konkrétnych stránkach. Ako môžete vidieť nižšie tak nová ikonka menu je umiestnená v pravom rohu podobne ako v iných prehliadačoch.

adblock plus windows microsoft edge

Ak ste Adblock alebo Adblock plus doteraz nepoužívali a otravujú vás nekonečné reklamy, tak toto je vylepšenie akurát pre vás. Adblock nájdete vo Windows Store ale musíte byť účastníkom Windows Insider programu s buildom 14332 alebo vyšším.

zdroj: winbeta.org

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close