SpravodajstvoWindows 10 Mobile

VIDEO | Acer predstavil dock pre smartfón s funkciou Continnum, ktorý ho premení v PC

Počas eventu [email protected], ktorá sa konala len niekoľko dní dozadu v americkom New Yourku Acer predstavil viacero zaujímavých a inovatívnych produktov. Medzi takýmito bol napríklad počítač pre cyklistov pod označením Xplova X5, grandPad – tablet pre generáciu nad 75 rokov atď., ale pre nás tou najzaujímavejšou novinou bolo zariadenie Acer Liquid Extend.

Acer Liquid Extend – Dock pre Windows zariadenia s funkciou Continuum

Acer Liquid Extend dock je vlastne „notebook“ bez výpočtovej pamäte, ktorú mu má ponúknuť práve mobilný telefón s podporou funkcionality Continuum ako je napríklad Acer Liquid Jade Primo, Lumia 950 a podobne. Samotný dock by sa mal po pripojení zariadenia premeniť na plnohodnotný počítač, ktorý ponúkne 11,6 palcovú obrazovku s HD rozlíšením. Samozrejmosťou je aj prítomnosť klávesnice, portov a všetkého na čo sme zvyknutí pri klasických notebookoch. Kompletný video pohľad na toto zariadenie si môžete pozrieť nižšie vo videu.

Čo sa týka ceny tak tá je dnes ešte veľkou neznámou, ale nie na dlho. Totiž, Acer Liquid Extend dock by sa mal dostať na trhu už  koncom tohto roka. Čo na to hovoríte, vidíte v tomto segmente budúcnosť?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close