Spravodajstvo

Poznáme cenu zariadenia Acer Jade Primo s podporou funkcie Continnum

Zhruba pred necelými dvomi týždňami sme vám priniesli krátky článok o novom Windows telefóne z dielne spoločnosti Acer pod označením Jade Primo, ktoré je prvé zariadenie s podporou funkcie Continnum od iného výrobcu ako Microsoft. Samotný telefón bol predstavený na tiskovej konferencii Aceru na Filipínach, avšak bez uvedenia ceny, ktorá sa dostala na povrch až v týchto dňoch.

Všetko sa zmenilo až tento týždeň na tlačovke Acer-u, na ktorej bola vypustená informácia o cene spomínaného telefónu do sveta, ktorá je 18,990 HPA PESO, čo je po prepočte zhruba 360 EUR, resp. 10 500 KČ.

cena_ace_jade_primo
© by Windowscentral.com

Telefón ponúkne veľkú 5,5 palcovú Amoled obrazovku s FULL HD rozlíšením. Srdce telefónu tvorí výkonný šesťjadrový procesor Snapdragon 803, ktorému sekundujú 3GB operačnej RAM pamäte a 32 GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Liquid Primo sa nenechal zahanbiť ani po stránke rozlíšenia fotoaparáta, ten zadný má úctyhodných 21 Mpx, a predný 8 Mpx. A prísť by mal aj v DUAL-SIM verzii.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close