WindowsZariadenia

Rada Acer Aspire Z: horúce novinky už toto leto!

Acer Aspire Z je nová rada all in one počítačov, ktorú spoločnosť Acer prinesie už toto leto na svetové trhy. Model ZC 700 prinesie uhlopriečku 19,5“ palca a model Z3-710 prinesie uhlopriečku o veľkosti 23,8“ palca. Oba modely budú mať dotykovú obrazovku s 10-timi dotykmi naraz. Modely radu Aspire Z prídu na trh s predinštalovaným Windows 8.1 s možnosť upgradu na Windows 10.

Acer Aspire Z

Oba modely majú 1080p Full HD video kamery pre dokonalý obraz pri rozhovoroch s vašimi priateľm, stereo reproduktory s technológiou Acer True Harmony a s technológiou Dolby Digital plus Home Theatre, ktoré vám ponúknu úžasne čistý zvuk. Navyše budú aj duálne digitálne mikrofóny, ktoré zabezpečia čistotu vášho hlasu aj v hlučnejšom prostredí. Obrazovky nových modelov bude možné nakláňať od -5°do25°, aby bolo zabezpečené vaše pohodlie pri sedení pred počítačom. Acer spomína, že tieto počítače by mohli mať konfigurácie viaceré, napríklad procesory budú od tried Intel Core, Pentium či Celeron. Ďalej počítače budú podporovať veľkosť RAM pamäte až do 8GB a 2TB úložného prietoru. Bude možnosť pridať aj DVD super Multi optickú mechaniku. Uvidíme v lete za akú cenu sa k nám tieto novinky dostanú.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close