Pracovné ponuky
AppleTECHNOLÓGIE

99$ headset pre rozšírenú realitu pre iPhone zariadenia je najväčšou nočnou morou Microsoftu

Apple ARKit je veľmi šikovné zariadenie, ktoré má viacero kladov, ale držať váš iPhone alebo iPad stále pred vašimi očami nie je to pravé orechové.

Všetko sa však pokúsil vyriešiť startup od Mira Pris, ktorá priniesla lacný headset „Prism“, ktorý používa zrkadlové okuliare a jednoduchý držiak pre iPhone 7. Cena tohto headsetu je len 99$.

Headset prichádza na trh s minimálnym množstvom software ako sú hry (bludisko a hra s asteroidmi pre viacerých hráčov), ale na druhej strane treba povedať, že v prípade záujmu tretích strán to môže byť trhákom, pričom autori tohto headsetu dodávajú, že už dnes spolupracujú s viacerými spoločnosťami na vývoji ďalšieho software.

Zdroj: MiraReality

Pravdepodobne tento headset nespraví revolúciu na poli AR, ale minimálne poukazuje na to že sa dá relatívne za lacný peniaz používateľom priniesť zaujímavý produkt, ktorý nie len spĺňa svoj účel, ale aj dobré vyzerá.

Zdroj: Mirareality

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close