Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRY

8-Bit Weather – štýlová predpoveď počasia

Ak ste fanúšikom 8-Bitových hier a grafiky, určite by ste mali vyskúšať zaujímavú aplikáciu, ktorú Vám dnes predstavíme – 8-Bit Weather.

Jedná sa o aplikáciu predpovede počasia, ktorá zaujme práve svojím pixelovým grafickým stvárnením. Zobrazuje zámoček v lese, pričom scéna sa mení v závislosti na predpovedi počasia v oblasti, v ktorej sa nachádzate. O vašu geolokáciu sa klasicky postará GPS. Pohybom prstov po obrazovke hore alebo dole zobrazíte hodinovú predpoveď, prípadne predpoveď na 7 dní dopredu. Stlačením šípky zvolíte kontextové menu.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikácia je naozaj vydarená, chválime spracovanie, ale hlavne nápad. Jediné, čo mi chýba, je zobrazovanie počasia na živej dlaždici. Aplikáciu si ZDARMA stiahnite vo Windows phone store.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close