ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

7 skvelých aplikácií pre Android smartfóny, na ktoré sme narazili v priebehu posledných týždňov. Poznáte ich?

Pozrite si výber 7 Android aplikácií vyčnievajúcich nad ostatnými, na ktoré sme narazili v posledných týždňoch. Ktoré z nich Vás oslovili?

Tak ako každý mesiac, tak aj tento Vám prinášame tipy na tie najlepšie Android aplikácie, na ktoré sme za posledné obdobie narazili. Dnes sme si pre Vás pripravili celkom 7 aplikácií, ktoré by podľa nášho názoru nemali chýbať v  žiadnom smartfóne. Poďme sa na ne teraz spoločne pozrieť.

Najlepšie aplikácie pre Android smartfóny

Adobe Photoshop Express

Prvým našim tipom je aplikácia Adobe Photoshop Express, ktorá v  posledných mesiacoch prešla viacerými vylepšeniami. Aplikácia už asi ako tušíte slúži na úpravu fotografií a obrázkov. Svojim používateľom ponúka široké možností úpravy fotografií – od filtrov, cez vkladanie ďalších obrázkov, úpravu konzistencie farieb, až po vkladanie rôznych efektov. Najlepšie na tom je, že je dostupná zadarmo.

Adobe Photoshop mobile_najlepsie aplikacie pre Android
Zdroj: Vosveteit.sk

Wallpapers HD, 4K Backgrounds

Druhá aplikácia, ktorá nás oslovila je Wallpapers HD, 4K Backgrounds. Aplikácia hneď po úvodnom spustení deteguje zariadenie, na ktorom bola spustená. Následne zobrazuje používateľovi len vhodne pozadia pre dane zariadenie. Hoci aplikácia patrí medzi platené, tak aj napriek tomu vo free verzii ponúka tisícky pozadí, ktoré stoja za to.

najlepsie aplikacie pre Android smartfony Wallpapers HD, 4K Backgrounds
Zdroj: Vosveteit.sk

Cometin

Cometin je ďalšou aplikáciou z  kategórie užitočných. Po jej nainštalovaní totiž budete môcť do zariadenia nahrať dodatočné moduly rozširujúce jeho funkcionalitu. Napríklad možnosť synchronizácie notifikácií naprieč Vašim počítačom a smartfónom. Tých funkcií je samozrejme viac, a preto odporúčame aplikáciu minimálne stiahnuť a popozerať sa či tam nenájdete niečo zaujímavé  pre Vás.

najlepsie aplikacie pre android smartfony cometin
Zdroj: Vosveteit.sk
Cometin
Cometin
Developer: Stjin
Price: Free+

BeeCut

BeeCut je jedným z ďalších nástrojov, ktorý by nemal chýbať vo Vašom smartfóne. Jedná sa o veľmi jednoduchý a n intuitívny editor na videá. Pomocou neho môžete do videí pridávať filtre, orezávať ich, otáčať a  podobne. Najlepšie na tom je, že ho zvládne ovládať skutočne každý.

Najlepsie aplikacie pre Android Beecut
Zdroj: Vosveteit.sk

Envelop

Envelop je veľmi jednoduchou aplikáciou, ktorá umožňuje zdieľane súborov s  Vašimi priateľmi. Jedine čo musíte urobiť je nahrať súbor na server a  následne môžete odoslať odkaz na jeho stiahnutie priateľom. Následne po odoslaní súboru a jeho stiahnutí Vám umožňuje rozhranie aplikácie odstránenie súboru zo serveru.

najlepsie aplikacie pre adnoid smartfony envelop
Zdroj: Vosveteit.sk
Envelop - Upload and Share Files
Envelop - Upload and Share Files
Developer: Bloco
Price: Free

YouTube Music

YouTube Music je jednou z  posledných aplikácií, na ktoré sme v priebehu posledných dní narazili. Aplikácia ako už z názvu plynie, slúži na prehrávanie hudby. Okrem jednoduchého a intuitívneho rozhrania ponúka však aj funkciu streamovania. Aplikáciu určite odporúčame minimálne skúsiť, stojí totiž za to.

najpopularnejsie android aplikacie_youtube music
Zdroj: vlastný
YouTube Music
YouTube Music
Developer: Google LLC
Price: Free

Fu*** Weather

Našim posledným tipom je aplikácia Fu*** Weather. Jedná sa o aplikáciu na predpoveď počasia, avšak výnimočná je tým, že sa na nič nehrá. Jednoducho keď je zlé počasie, tak aplikácia si „servítku“ pred ústa nebude dávať, a poviem Vám to na rovinu. Do pozornosti Vám ju dávame hlavne preto, lebo dokáže vyčariť úsmev aj v  zlom počasí.

Fu*** Weather (Funny Weather)
Fu*** Weather (Funny Weather)
Developer: ZsuiwaL
Price: Free+

Objavili ste v posledných týždňoch nejakú aplikáciu, ktorú neviete vynachváliť? Dajte nám ju nižšie vedieť, a my ju v ďalších článkoch predstavíme.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close