ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

7 najzaujímavejších aplikácií a hier pre Android smartfóny, ktoré nájdete v obchode Google Play | október 2019

Pozrite si 7 aplikácií a hier pre smartfóny s operačným systémom Android, ktoré nám udreli v tomto mesiaci do oka a stoja za vyskúšanie.

Aplikácie robia z našich smartfónov chytré zariadenia, a my sme sa Vám nižšie rozhodli priniesť výber tých najzaujímavejších aplikácií a hier, na ktoré sme  natrafili v obchode Google Play v tomto mesiaci.

Najzaujímavejšie aplikácie a hry v obchode Google Play

Progressbar95

Kto by si rád nezaspomínal na staré dobré časy? Progressbar95 je hra, ktorá Vás vráti o 20 rokov dozadu. Jedná sa o bezplatnú hru, ktorá svojim dizajnom vychádza z Windowsu 95. V rámci hry ovládate progressbar, ktorým chytáte padajúce “percentá”. Hoci úvod hry je jednoduchým, tak vo vyšších leveloch úspech už nie je tak samozrejmým.

Najzaujimavejsie aplikacie a hry pre android_progressbar
Zdroj: Vosveteit.sk

Appy Weather

Appy Weather jeďalšou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie. Aplikácia dlho bola dostupná len pre Windows zariadenia a do obchodu Google Play sa dostala len nedávno. Ponúka minimalistický a intuitívny dizajn a čerešničkou na torte je množstvo dodatočných informácií o počasí, ktoré si môžete v rozhraní aplikácie dohľadať. Aplikácia je dostupná zadarmo, obsahuje však in-app nákupy na odblokovanie prémiových funkcionalít.

najzaujimavejsie aplikacie v obchode google play za oktober Appy Weather
Zdroj: Vosveteit.sk

One Line

One Line je hrou, ktorá vyzerá jednoducho, ale v skutočnosti nie je. Princípom hry je spojiť jednou čiary všetky body na displeji bez toho, aby ste ju prerušili.

Najzaujimavejsie aplikacie a hry pre android_oneline
Zdroj: Vosveteit.sk
1LINE – Eine Linie in einem Zug
1LINE – Eine Linie in einem Zug
Developer: X-Flow
Price: Free+

Volume Panel

Volume Panel je ďalšou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie. Je dostupná aj v bezplatnej verzii (s reklamou). Volume Panel komplete zmení vzhľad ovládania hlasitosti a umožní Vám prispôsobiť nie len výzor panelu ovládania hlasitosti, ale aj jeho umiestnenie (čo oceníte pri väčších zariadeniach) a dobu jeho zobrazenia  .

najlepsie aplikacie pre android za oktober Volume Panel
Zdroj: Vosveteit.sk
Volume Control Panel Free
Volume Control Panel Free

Arriva

Arriva je jedna z najlepšie hodnotených aplikácií v obchode pre iOS zariadenia. Po jej zapnutí a spárovaní aplikácie s Vašim G-mail účtom, s ktorým sa prihlasujete do online obchodov budete môcť sledovať stav doručenia vašich objednávok. Aplikácia podporuje aktuálne viac ako 450 doručovacích spoločností a stovky online obchodov ako sú Amazon, Ebay, AlieExpress a ďalšie.

Arrive - Package Tracker
Arrive - Package Tracker
Developer: Shopify Inc.
Price: Free

NotifyBuddy

NotifyBuddy je aplikácia, ktorú ocenia hlavne majitelia smartfónov s plným displejom. Aplikácia totiž slúži na simuláciu notifikačnej diódy.

Najzaujimavejsie aplikacie a hry pre android_notifikacie
Zdroj: Google Play

Twobird

Poslednou aplikáciou, ktorá nám udrela do oka je Twobird. Jedná sa o e-mailový klient, ktorého dizajn je super čistým. Okrem toho aplikácia ponúka aj dodatočné funkcionality ako je napríklad poznámkový blok.

najlepsie aplikacie pre android smartfony Twobirds e-mailovy klient
Zdroj: Vosveteit.sk
Twobird
Twobird
Developer: Ginger Labs
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aplikácie hry najlepsie aplikacie najlepsie hry

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close