ANDROIDAPLIKÁCIE A HRY

7 hudobných prehrávačov pre Android smartfóny, ktoré vyčnievajú nad ostatnými

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Pozrite si týchto 7 hudobných Android aplikácií, ktoré stoja za vyskúšanie.

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou našich životov a spoločníkom na nezaplatenie, obzvlášť ked máte pred sebou dlhú cestu. Pesničiek sú na svete milióny a neraz máme problém vtesnať všetky naše srdcu blízke skladby do jedného smartfónu. Pozrite si nižšie výber 7 hudobných prehrávačov pre Android, ktoré sú zdarma, vyčnievajú svojimi vlastnosťami a funkciami nad ostatným a v niektorých prípadoch ponúkajú aj široký repertoár hudby.

7 hudobných aplikácií, ktoré stoja za vyskúšanie

Poweramp Music Player

Jedná sa o jednu z najsťahovanejších hudobných aplikácií pre Android a prichádza s niekoľkými užitočnými funkciami. Môžete si vybrať zo širokého repertoára piesní, triediť ich do priečinkov a váš zážitok nebude rušiť žiadna reklama. Ďalej si môžete vybrať z viac ako 10 ekvalizérov, nastaviť si prelínanie piesní, alebo nastaviť si časovač spánku. Taktiež ponúka zobrazenie textu práve prehrávanej piesne a môžete si prispôsobiť aj vzhľad.

Music Player - Audio Player
Music Player - Audio Player
Developer: Leopard V7
Price: Free

Lark Player

Lark Player je aplikácia, ktorá vám umožní prehrávať pesničky ako vo formáte mp3, tak aj z YouTubu. Nájdete v nej mnoho užitočných funkcií a prichádza s priateľským užívateľským rozhraním. Prispôsobíte si jej vzhľad a môžete si vytvárať playlisty vašich obľúbených piesní. Nájdete tu rôzne žánre a piesne, ktoré sa vám páčia môžete zdieľať na Facebooku, WhatsApp, Twittri atď. Aplikácia podporuje takmer všetky formáty zvuku, či videa.

Music Player 3D Pro

Chcete aplikáciu, ktorá vám poskytne špičkové zvukové efekty? Ak ste odpovedali áno, stiahnite po Music Player 3D Pro. Umožní vám zvýšiť kvalitu počúvaných piesní a je považovaná za jednu z najlepších hudobných aplikácií pre Android. Funguje aj v režime offline a zároveň podporuje takmer všetky formáty hudby.

Musik-Player 3D Pro
Musik-Player 3D Pro
Price: Free+

PlayerPro Music Player

Táto aplikácia podporuje hlasové vyhľadávanie, či headset. Je veľmi jednoduchá na používanie, avšak na rozdiel od ostatných aplikácií, neprichádza bez reklám. Tie sa vám začnú na obrazovke objavovať po 10 dňoch používania. Napriek tomu v nej môžete nájsť mnoho uľahčujúcich funkcií, ako napríklad preskočenie skladby pomocou zatrasenia s telefónom, podporu asistenta Google, či vytváranie si vlastných playlistov. Aplikácia vám ukáže aj text k prehrávanej pesničke a prichádza aj s widgetom pre vašu domovskú obrazovku.

PlayerPro Music Player (Free)
PlayerPro Music Player (Free)

Deezer

Deezer je hladká a jednoduchá aplikácia na používanie. Umožní vám stiahnuť si obľúbené piesne a následne ich prehrať, a to je keď sa nachádzate v režime offline. Prichádza so svetovými hitmi, ale aj podcastami, dá sa prispôsobiť a odporučí vám nové pesničky, podľa vášho vkusu. Nájdete v nej 53 miliónov skladieb a taktiež si môžete prispôsobiť aj jej vzhľad. Zdarma je k dispozícií verzia Deezer Free, ktorá je vám k dispozícií po uplynutí skúšobnej doby. V nej si môžete prehrávať vytvorené playlisty a až 6-krát preskočiť nechcenú pieseň.

Deezer: Musik & Podcasts hören
Deezer: Musik & Podcasts hören

Google Play Music

Takisto ide o jednu z najpopulárnejších aplikácií na prehrávanie hudby. Verzia, ktorá je zdarma zahŕňa však iba prehrávanie hudby, ktorú máte uloženú v smartfóne. Za dobrovoľné predplatné však získate prístup k viac ako 35 miliónom pesničiek, rádiovým staniciam a podcastom. Taktiež vám odporučí nové piesne na základe vášho vkusu a nájdete tam jednoduchý a rýchly vyhľadávač.

Google Play Musik
Google Play Musik
Developer: Google LLC
Price: Free

SoundCloud

Ako jediná aplikácia prichádza s unikátnou možnosťou, ktorá sa nazýva Music and Audio. Na SoundCloude totiž môžete zdieľať vlastné piesne a hudbu s ostatnými. Pre hudobníkov sa jedná o fascinujúcu aplikáciu. Nájdete tu množstvo podcastov, audiokníh, hip-hopu, elektronickej hudby a rocku. Samozrejme že aplikácia v sebe zahŕňa aj iné žánre, keďže v nej viete nájsť viac ako 150 miliónov pesničiek. Aplikácia vám odporučí pesničky na základe vášho vkusu, môžete si vytvoriť playlisty pre rôzne akcie a vypočuť si stiahnuté piesne, aj keď nemáte k dispozícií internet.

SoundCloud: Musik & Audio
SoundCloud: Musik & Audio
Developer: SoundCloud
Price: Free

Aké hudobné aplikácie používate Vy? Dajte nám ich nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aplikácie funkcie hudba najlepšie zdarma
Close
Close