Pracovné ponuky
ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

7 Android aplikácií, ktoré jednoducho musíte mať vo Vašom smartfóne!

Toto je 7 Android aplikácií, ktoré by ste mali mať vo svojom smartfóne. Spravia z neho chytrejšie zariadenie, ako bolo doposiaľ.

To čo robí naše smartfóny chytrými sú aplikácie. My sme si dnes pre Vás pripravili 7 aplikácií, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou nepoznáte, ale mali by ste. Jedná sa totiž o aplikácie, ktoré rozširujú funkcionality Vášho telefónu, a zároveň Vám uľahčujú alebo spríjemňujú prácu so smartfónom.

7 Android aplikácií, ktoré by Vám nemali chýbať v smartfóne

Firefox Send

Prvou aplikáciou je Firefox Send. Aplikácia umožňuje nastavenie pokročilých možností prispôsobenia odosielaných súborov. Napríklad čas kedy súbor expiruje, koľko dní bude po odoslaní dostupný, možnosť nastavenia hesla pre stiahnutie súboru a podobne. Čerešničkou na torte je, že aplikácia je dostupná zadarmo a bez reklám. Zároveň ponúka možnosť odosielania súborov do veľkosti 1GB bez prihlásenia. Po prihlásení môžete posielať súbory o kapacite do 2,5GB. Mimochodom, adresát súboru nepotrebuje žiadnu aplikáciu, príde mu na e-mail odkaz, z ktorého môže stiahnuť súbor.

Firefox Send
Firefox Send
Developer: Mozilla
Price: Free

AroudSound

AroundSound je ďalšou zaujímavou aplikáciou, ktorá je určená na nahrávanie zvuku. Výnimočná je preto, lebo ponúka intuitívne rozhranie, možnosti editácie nahrávok, ich zdieľane a aplikáciu je zároveň možné pripnúť do notifikačnej lišty.

Abstruct

Ďalšia aplikácia neschováva žiadne nadupané chytré funkcie, ale skvelé abstraktné pozadia. Reč je konkrétne o aplikácii Abstruct, za ktorou stoja dizajnéri spoločnosti OnePlus. A prečo Vám ju odporúčame? Lebo tieto pozadia sú jednoducho božské.

Abstruct - Wallpapers in 4K
Abstruct - Wallpapers in 4K
Developer: Hampus Olsson
Price: Free+

AiCut

Touto aplikáciou bezpochyby potešíme všetkých milovníkov fotografií. AiCut, ako už z názvu plyne, je inteligentná aplikácia na úpravu fotografií či obrázkov. Umožňuje pokročilé možnosti editácie. Napríklad dokáže rozoznať hlavný objekt, ktorý vie oddeliť od pozadia. Následne môžete upravovať seperátne časti fotografie bez toho, aby úpravy  jednotlivých častí fotografií na seba vplývali.

Aicut - AI Photo Editor
Aicut - AI Photo Editor

Battery Notch

Battery Notch je ďalšou aplikáciou z kategórie užitočných, teda minimálne ak nie ste fanúšikom výrezov. Ponúka možnosť využitia výrezu ako indikátora batérie. Celkom zaujímavý nápad, ktorý sa nám páči. Aplikácia je dostupná bezodplatne v lite verzii. Treba vyskúšať, a potom sa rozhodnete či stojí za to alebo nie (pozn. redakcie: na 3. screenshote nie je zachytený výrez).

Battery Notch
Battery Notch
Developer: croccio
Price: Free+

Scribbl

Scribbl je zaujímavou aplikáciou, ktorá dokáže vdýchnuť Vašim fotografiám a videám dodatočný “život”. Funguje na veľmi jednoduchom princípe. Vyberiete si fotografiu alebo video. Následne vyznačíte priestor, v ktorom chcete vytvoriť animáciu.

Just a Line

Just a Line je experimentálna aplikácia vyvinutá spoločnosťou Google. Jedná sa aplikáciou, ktorá využíva AR (pozn. redakcie: funkciu AR musí podporovať aj Váš smartfón). Pomocou fotoaparáta môžete potom do vzduchu “kresliť”. Ako funguje aplikácia si môžete pozrieť nižšie na videu, ale myslíme si, že stojí za vyskúšanie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close