TIP REDAKCIE

Zatoč raz a navždy s nedostatkom úložného priestoru! Čína zlacňuje 64GB na cenu, o ktorej u nás môžeme len snívať | TIP REDAKCIE

Určite to poznáš, nedostatok úložného priestoru vie prekvapiť v tú v najnevhodnejšiu chvíľu. Napríklad počas koncertu, na ktorý si sa tešil či počas rodinnej oslavy kedy chceš zachytiť momenty, ktoré sa už viackrát nebudú opakovať. Nuž, s týmto problémom sa dá bojovať buď kúpením zariadenia s väčším úložným priestorom čo môže vyjsť skutočne draho alebo pomocou pamäťovej karty. My sme si pre vás opäť pripravili vďaka exkluzívnej spolupráci s portálom Cafago.com akciu na vysokorýchlostnú pamäťovú  kartu s kapacitou 64GB, ktorá ťa za podmienky využitia kupónu „PS5964“ bude stáť len 10,19€.

Pamäťovú kartu Netac 64GB Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „PS5964“

Pamäťová karta Netac 64GB Pro sa môže pochváliť rýchlosťou zápisu dát 40MB/s a rýchlosťou čítania 98MB/s. 

Okrem toho táto pamäťová karta je vybavená viacerými technológiami. Dokáže si napríklad poradiť s extrémnymi teplotami od -40℃ až do 85 ℃, je odolná voči magnetickému poškodeniu, je vode odolná (IP X7) a nezaváha ani pri väčších otrasoch. Využiť ju môžeš v podstate vo všetkých zariadeniach, ktoré podporujú rozšírenie pamäte o Micro SD kartu.

Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa ponuka zaujala tak určite dlho neváhaj. Kupón je totiž platný len do konca mesiaca.

Zdroj: vlastný

Pamäťovú kartu Netac 64GB Pro nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „PS5964“

Zdroj: TS, obrázky: produktové fotografie

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close