Novinky

Priam šialená cena, 64GB pamäťová karta SanDisk za menej ako 11€!

Úložný priestor je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere smartfónu. Dnešné zariadenia sú z pravidla dodávané s 32GB úložným priestorom, z ktorého si odkusne časť úložného priestoru operačný systém a vstavané aplikácie. V lepšom prípade vám zostane niečo málo cez 25GB úložného priestoru. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako dostatok pamäte, ale nie je. Teda v prípade ak nosíte so sebou niekoľko hudobných albumov, radi fotíte a sem tam si zahráte aj nejakú tú hru.

Nedostatku úložného priestoru sa dá predchádzať dvomi spôsobmi. Prvým je smartfón s vyššou kapacitou. Nevýhodou je však cena, smartfón s 64GB úložným priestorom a väčším z pravidla stoja výrazne viac. Druhým riešením sú pamäťové karty. My sme sa rozhodli Vám dať dnes do pozornosti 64GB pamäťovú kartu od spoločnosti SanDisk, ktorá aktuálne v obchode TomTop.com stojí menej ako 11€!

SanDisk Ultra Micro SD 64GB

Táto vysokokapacitná pamäťová karta je vhodná pre náročných používateľov, ktorí potrebuje dodatočný priestor pre aplikácie, videá a na prenos súborov. Jedná sa totiž o SD kartu s prenosovými rýchlosťami:

  • R & W rýchlosť: 98M / s
  • Náhodné čítanie IOPS: 1500
  • Náhodné písanie IOPS: 500
  • Sekvenčný výkon zápisu: 10 MB / s

Karta zároveň je vhodná aj do extrémnejšieho prostredia. Poradí si totiž napríklad s kolísaním teplôt či s nie najšetrnejším zaobchádzaním.

Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás karta zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie v obchode TomTop, kde je aktuálne dostupná za menej ako 11€. PS: ponuka je však limitovaná na obmedzený počet kusov.

SanDisk Ultra Micro SD 64GB

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close