APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

6 platených a dobre hodnotených hier na Steame, ktoré stiahnete aktuálne zadarmo

Na platforme Steam môžete aktuálne stiahnuť viacero platených a dobre hodnotených hier kompletne zadarmo. Pozrite si týchto 6.

Aktuálne situácia okolo COVID-19 motivovala viacero známych vývojárov, aby sprístupnili svoje hry zadarmo. Ich cieľom je, aby ľudia vrátane mládeže zostali doma a nevystavovali sa tak zbytočnému riziku nakazenia sa. Dnes sme si pre Vás preto pripravili 6 hier z platformy Steam, ktoré by ste nemali prehliadnuť (nižšie na odkaze môžete vidieť pôvodnú cenu hry. Po prekliknutí do obchodu bude dostupná zadarmo).

Hry, ktoré by ste nemali prehliadnuť

GOAT OF DUTY

„Všetko to začalo strašidelnou jadrovou haváriou, ktorá všetkým kozám poskytla potrebnú inteligenciu, aby mohli rýchlo zvrhnúť svojich ľudských majiteľov svojimi mocnými baranmi, vysokými skokmi a úderymi do uší. Nie, počkajte, nebolo to. Kozy boli od začiatku inteligentné, ale keďže nemali palce, trpezlivo čakali, až ľudstvo vyvinie automatizované roboty schopné vyrobiť to, čo potrebujú, aby …“

Áno, popis znie skutočne absurdne, ale aj napriek tomu hra stojí za vyskúšanie. V hre si budete môcť zahrať šialenú strielačku podobnú hre Unreal Tournament s tým rozdielom, že budete bojovať v tele kozy.

Akcia na hru bude trvať do 19:00 31.marca.

GOAT OF DUTY
GOAT OF DUTY
Developer: 34BigThings srl
Price: 9,99 €

Project Mercury

Project Mercury je hra trošku z iného súdka. Neosloví Vás modernou grafikou najmodernejších hier, ale jednoduchým príbehom, ktorý sa odohráva formou plošinovky v štýle hry Super Mario. Akcia na hru potrvá do 8. apríla.

Project Mercury
Project Mercury
Developer: Raxasoft Games
Price: 0,79 €

Nephise Begins

Nephise Begins je hrou, ktorá Vás zaujme už na prvý pohľad prepracovanou grafikou a otvoreným svetom, v ktorom budete musieť skompletizovať viacero logických hádaniek. Príbeh hry je však relatívne krátky, prejsť ju stihnete v priebehu pár hodín, a tí šikovnejší ešte rýchlejšie.

Nephise Begins
Nephise Begins
Developer: Tonguç Bodur
Price: 0,79 €

Between Two Castles – Digital Edition

Between Two Castles – Digital Edition je hra, ktorá prináša stolovú hru Stonemaier Games do digitálnej podoby. V hre sa ocitnete v úlohe uznávaného majstra staviteľa, ktorý pracuje pre šialeného kráľa. Zaujímavosťou tejto hry je, že musíte spolupracovať aj s inými hráčmi, víťaz bude však iba jeden. Akcia potrvá do 19:00 zajtrajšieho dňa.

Between Two Castles - Digital Edition
Between Two Castles - Digital Edition
Developer: Daisu Games
Price: 10,79 €

Martian Law

„Mars je pod útokom! Neznámy nepriateľ hodí bomby na pokojnú červenú planétu. Je len na vás, aby ste odrazili nápor, aby nevinný mohol v tomto štylizovanom strelcovi z hry Linclo Games uniknúť…“ znie popis hry.

Ide o veľmi jednoduchú hru, ktorá pripomína známych Wormsov, je však oveľa jednoduchšou, ale na druhej strane výrazne rýchlejšou. Hra bude dostupná bezodplatne  ešte v priebehu budúceho týždňa.

Martian Law
Martian Law
Developer: Linclo Games
Price: 1,59 €

Barro

Barro je hrou, ktorú určite odporúčame vyskúšať. Zabaví totiž všetky vekové kategórie. V hre pretekáte  s modelmi autíčok na rôznych mapách plných prekážok.

Barro
Barro
Developer: SC Jogos
Price: 0,79 €

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close