SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

4ka predstavila neobmedzený paušál „TO.∞“, ktorý platí aj v národnom roamingu

Keď sa povie „neobmedzený paušál“ tak väčšina z nás si pomysli, že sa jedná o preplatený kredit, ktorý je v princípe nekonečný, ale ako to býva zvykom a hlavne na slovenskom trhu tak slovíčko „neobmedzený“ má vždy nejaký ten háčik – napríklad v podobe obmedzenia rýchlosti internetu po prečerpaní dát. 4ka však teraz všetko mení, a ako prvý operátor na Slovensku predstavuje skutočne neobmedzený paušál bez viazanosti, ktorý je si možné predplatiť za 30 eur mesačne – ponúka neobmedzené dáta, hovory ako aj SMSky v nie len ich vlastnej 4G sieti, ale aj u partnerov v národnom roamingu.

Balík TO.∞ obsahuje:

  • Neobmedzené dáta v sieti 4ka ako aj v sieti obchodného partnera.
  • Neobmedzené volania alebo SMS (na základe výberu zákazníka) v rámci Slovenka.
  • Automatická obnova balíka TO.∞ po 30 dňoch.
  • Online kontrola spotreby.

Aktivácia TO.∞ je jednoduchá

Aktivovať si tento balík pri tom nie je zložité a dá sa dvoma spôsobmi: buď na pobočke Slovenskej pošty alebo cez SMS správy v tvare „TO.N“ na číslo 950. Službu pozastavíte zase zaslaním SMS správy v tvare „TO.N STOP“ na rovnaké číslo.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close