TECHNOLÓGIE

4ka má vianočný darček pre všetkých: Giga dát vo vlastnej sieti zadarmo

Takmer 85-tisíc zákazníkov 4ky oddnes až do Štedrého dňa dostane milé prekvapenie v podobe vianočnej SMS: „Vianočná nádielka zadarmo od 4ky! Dátový balík 4G GIGA na 30 dní k vašej SIM karte Moja 4ka automaticky a úplne bezplatne. Rýchle a štedré dáta želá Vaša 4ka.“ Štvrtý mobilný operátor sa rozhodol na Vianoce venovať svojim zákazníkom ako darček jednu zo svojich služieb zadarmo.

„Dátový balík 4G GIGA dostane každý zákazník, ktorý si kúpil SIM kartu Moja 4ka, na celých 30 dní bez toho, aby musel čokoľvek urobiť. Dátový balík je aktívny 30 dní odo dňa doručenia SMS správy, alebo do vyčerpania limitu jedného gigabajtu. Na rozdiel od konkurencie poskytnutie darčeka ničím nepodmieňujeme. Posielame ho všetkým štvorkárom, automaticky a úplne bezplatne,“ hovorí riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb SWAN, a.s., Peter Helexa.

Zákazníci, ktorí si aktivujú SIM kartu Moja 4ka v období od 17. do 31.12.2015, získajú dátový balík 4G GIGA zadarmo v januári 2016.

Dátový balík 4G GIGA môžu zákazníci 4ky využívať vo vlastnej sieti operátora. Ten len včera oznámil, že signálom 4G siete už pokryl viac ako 50% populácie Slovenska. Predbehol tým napríklad konkurenčné O2, ktoré podľa ním zverejnených informácií dosahuje 25-percentné pokrytie obyvateľstva SR signálom 4G. Z takmer 85-tisíc zákazníkov 4ky dátuje viac ako 20 percent používateľov, pričom ich počet neustále rastie.

„Hľadať vianočné darčeky pre svojich blízkych tak môžu naši zákazníci na internete vďaka dátovému balíku 4G GIGA úplne zadarmo. Štvorkári si tak môžu počas vianočného obdobia bezplatne sťahovať koledy, alebo zabaviť počas veľkého predvianočného upratovania deti pozeraním rozprávok na webe. No a náš darček samozrejme môžu využiť aj na zasielanie fotografií spod vianočného stromčeka,“ vyratúva možnosti využitia darčeku vedúca oddelenia rozvoja produktov Andrea Čagalová.

Po dočerpaní gigabajtu dát si môžu zákazníci aktivovať ďalší dátový balík 4G GIGA len za jedno euro. V ponuke 4ky nájdu aj dátový balík 4G GIGA PLUS, v ktorom výhodné dátovanie nie je viazané na vlastnú sieť 4ky, ale využiť môžu sieť nášho obchodného partnera /národný roaming/, teda dátovanie po celom Slovensku.

Zdroj: tlačová správa

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close