NovinkyWindows 10

4 tipy ako zefektívniť prácu v prehliadači Microsoft Edge

Počas stredy Microsoft uverejnil niekoľko tipov na zefektívnenie práce s Windows 10 a v rámci nich sme si pre vás vybrali štyri tipy určené pre internetový prehliadač Microsoft Edge.

Pripnite si webstránky do zoznamu vašich obľúbených stránok

Otvorte si stránku, ktorú chcete pridať do obľúbených a kliknite v hornej časti lišty otvorenej stránky pravým tlačidlom myšky a vyberte možnosť „Pin“ / „Pripnúť“.

Web notifikácie v Centre Akcií

Web notifikácie v prehliadači Microsoft Edge sú šikovnou funkciou, ktorá umožňujú zobrazovanie notifikácií v Centre Akcií na Windows 10 zariadeniach. Táto funkcionalita umožňuje napríklad zobrazovanie posledných aktivít ako sú naposledy pridané články na web stránkach a podobne.

Jednoduchá navigácia medzi jednotlivými oknami

Ďalšia šikovná funkcionalita je rýchly náhľad web stránok medzi jednotlivými oknami, jedine čo musíte spraviť je prejsť myškou po okne vo vrchnej časti prehliadača a následne sa Vám zobrazí náhľad stránky.

Swipe navigácia

Poslednou štvrtou funkcionalitou, ktorú sme si pre vás vybrali v rámci nášho tipu zefektívnenia práce s internetovým prehliadačom Microsoft Edge je swipe navigácia, ktorá umožňuje v prípade dotykových obrazoviek jednoduchým gestom posunutia prsta z ľavej strany do pravej (alebo opačne) preklikávať sa medzi jednotlivými stránkami.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close