SpravodajstvoWindows

4 tipy ako zefektívniť prácu v prehliadači Microsoft Edge

Počas stredy Microsoft uverejnil niekoľko tipov na zefektívnenie práce s Windows 10 a v rámci nich sme si pre vás vybrali štyri tipy určené pre internetový prehliadač Microsoft Edge.

Pripnite si webstránky do zoznamu vašich obľúbených stránok

Otvorte si stránku, ktorú chcete pridať do obľúbených a kliknite v hornej časti lišty otvorenej stránky pravým tlačidlom myšky a vyberte možnosť „Pin“ / „Pripnúť“.

Web notifikácie v Centre Akcií

Web notifikácie v prehliadači Microsoft Edge sú šikovnou funkciou, ktorá umožňujú zobrazovanie notifikácií v Centre Akcií na Windows 10 zariadeniach. Táto funkcionalita umožňuje napríklad zobrazovanie posledných aktivít ako sú naposledy pridané články na web stránkach a podobne.

Jednoduchá navigácia medzi jednotlivými oknami

Ďalšia šikovná funkcionalita je rýchly náhľad web stránok medzi jednotlivými oknami, jedine čo musíte spraviť je prejsť myškou po okne vo vrchnej časti prehliadača a následne sa Vám zobrazí náhľad stránky.

Swipe navigácia

Poslednou štvrtou funkcionalitou, ktorú sme si pre vás vybrali v rámci nášho tipu zefektívnenia práce s internetovým prehliadačom Microsoft Edge je swipe navigácia, ktorá umožňuje v prípade dotykových obrazoviek jednoduchým gestom posunutia prsta z ľavej strany do pravej (alebo opačne) preklikávať sa medzi jednotlivými stránkami.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close