SpravodajstvoTIP REDAKCIE

3D tlačiareň Creality Ender 5 – dostupný kúsok pre začiatočníkov, ako aj pokročilých tlačiarov

Skvelá 3D FMD tlačiareň s rýchlosťou tlače až 80 mm/s aktuálne kúpiš až o 40 eur lacnejšie, ako na Slovensku

Chceš sa už konečne ponoriť do sveta 3D tlače, poprípade si už skúsený tlačiar, ktorý má s 3D tlačou kopu skúseností? So špičkovou 3D tlačiarňou Creality Ender 5 si na svoje príde naozaj každý používateľ a s aktuálnou cenovkou sa z nej stáva jeden z najlepších modelov, ktorý je momentálne dostupný na trhu. 

3D tlačiareň Creality Ender 5 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prečo siahnuť práve po 3D tlačiarni Creality Ender 5?

Tlačiareň Creality Ender 5 je dodávaná ako jednoduchá DIY stavebnica a jej postavenie zaberie aj úplnému amatérovi iba niekoľko minút. Do sveta 3D tlače sa tak môžte ponoriť naozaj takmer okamžite. 

creality ender 5 2
Zdroj: Cafago

Jednoduchá, presná a bezpečná 3D tlač za akýchkoľvek podmienok, či už vďaka celokovovému robustnému rámu, ale aj vďaka dvojitému motoru na osi Y. Samozrejmosťou je hneď viacero bezpečnostných prvkov, ktoré zabezpečujú používanie tlačiarne, ako aj odstraňujú prípadné problémy pri výpadku prúdu. 

Skvelou výhodou je aj naozaj rýchle nahriatie extrudéra na 100 stupňov Celzia iba za 5 minút. 

creality ender 5 hlava
Zdroj: Cafago

Snímateľná magnetická podložka pre jednoduché vyberanie výtlačkov. 

Skvelé tlačiace rozmery až 220 mm x 220 mm x 300 mm a hrúbka vrstvy od 0,1 mm do 0,4 mm pri stabilnej maximálnej rýchlosti až 80 mm/s. 

creality ender 5
Zdroj: Cafago

Možnosť tlačiť či už priamo z SD karty, alebo z vášho pripojeného počítača, či iného podporovaného zariadenia. Samozrejmosťou je podpora viacerých typov materiálu ako PLA, ABS, TPU či Wood. 

3D tlačiareň Creality Ender 5 aktuálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ju ponúka už za skvelých 241,41 eur s dopravou z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov úplne zadarmo. 

3D tlačiareň Creality Ender 5 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Creality Ender 5 tip redakcie
Close
Close