SpravodajstvoTIP REDAKCIE

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 – takáto nízka cenovka tu ešte nebola!

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 prichádza s čiastočne pozmeneným dizajnom a viacerými unikátnymi vychytávkami

Chceš sa už aj ty konečne ponoriť do sveta 3D tlače, no nevieš aká značka a model je vhodná pre začiatočníkov? Nástupca populárnej tlačiarne Creality Ender 3, ktorý nesie prívlastok V2, je rozhodne výbornou voľbou ako pre úplného amatéra, tak aj pre skúseného tlačiara, ktorý hľadá moderné zariadenie pre tlač. Prípadných záujemcov určite poteší aktuálne prebiehajúca akcia na e-shope TomTop.com, ktorý ponúka tlačiareň Creality Ender 3 V2 už za skvelých 194,65 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek poplatkov z nemeckého skladu. Pri objednávke však nezabudni na exkluzívny zľavový kupón „TPV23D“.

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Nástupca jednej z najpopulárnejších 3D tlačiarní „útočí“ s viacerými novinkami

Novinka od spoločnosti Creality vychádza z populárneho modelu Ender 3, od ktorého si vypožičala už osvedčenú integrovanú štruktúru a modulárny dizajn, vďaka čomu je tlačiareň nie len ľahká, ale zároveň jej zloženie trvá doslova pár desiatok minút.

creality ender 3 v2 2
Zdroj: Creality

Veľkou výhodou oproti pôvodnému modelu je prítomnosť dosky z karborundového skla, ktorá zabezpečuje lepšiu priľnavosť materiálu, pričom sa zohrieva omnoho rýchlejšie, ako klasická doska. Táto doska bola pri modeli Ender 3 voliteľným upgradeom, tentokrát ju však máte priamo v cene 3D tlačiarne.

Základom celej tlačiarne je úplne nová základná doska, ktorá prešla dlhým vývojom, čo sa odzrkadľuje aj na jej vlastnostiach. Jej najväčšou výhodou je najmä redukcia hluku,  a zaisťovanie neustáleho plynulého pohybu, čím klesol šum pri tlači iba na hodnotu 50 dB.

creality ender 3 v2
Zdroj: Creality

Samozrejmosťou je dávka inteligentných funkcií, ktoré sa budú hodiť najmä neskúseným tlačiarom. V prípade minutého filamentu, či výpadku elektrického prúdu sa nemusíš ničoho obávať. Vďaka pokročilej funkcii obnovenia tlače nemusíš zahadzovať žiadny rozrobený projekt.

Taktiež treba spomenúť viacero ďalších noviniek, ako vylepšené používateľské rozhranie a modernejší dotykový ovládací panel, kvalitné napájanie Meanwell, či malý šuplík, do ktorého si môžeš umiestniť všetky potrebné nástroje.

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 nájdeš v exkluzívnej ponuke na e-shope , TomTop.com ktorý ju ponúka už za 194,65 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov (žiadne clo či DPH). Pri objednávke však nezabudni na exkluzívny zľavový kupón „TPV23D“.

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky