SpravodajstvoTIP REDAKCIE

3D tlačiareň Creality CR-6 SE s modulárnym dizajnom a špičkovými technológiami aktuálne kúpite za cenu, aká tu ešte nebola

Nový modulárny dizajn, inteligentné vyrovnávanie, či spoľahlivé technológie, ktoré by ste pri tak dostupnej 3D tlačiarni jednoducho nečakali.

Spoločnosť Creality je na trhu s 3D tlačiarňami už akousi overenou klasikou. Jej modely sú častokrát spojením kvalitných a overených technológií za dostupnú cenu. Tlačiarne tohto výrobcu sú však v našich končinách o čosi drahšie, ako v zahraničí, čo je samozrejme logické. Vďaka spolupráci so zahraničným e-shopom Cafago.com vám však dnes prinášame unikátnu možnosť, ako môžete vy, ako aj iní milovníci 3D tlače, ušetriť nemalé peniaze. Špičkový model pokročilej tlačiarne Creality CR-6 SE sa totižto v našich končinách predáva za zhruba 360 eur a vyššie. Vďaka aktuálnej akcii a zľavovému kupónu však môžete pri kúpe tejto 3D tlačiarne ušetriť až 90 eur, keďže s využitím kupónu „CC3393“ na Cafago.com bude cena tlačiarne Creality CR-6 SE iba 271,15 eur. Malým predvianočným bonusom je aj bezplatné a expresne rýchle doručenie z nemeckého skladu. 

Creality CR-6 SE iba za 271,15 eur nájdeš na Cafago.com

Modulárny dizajn

Nový model Creality CR-6 SE je prvou 3D tlačiarňou, ktorej vývoj spoločnosť financovala z crowdfundingu. Vďaka blízkemu kontaktu so svojimi fanúšikmi a zákazníkmi sa tak do tlačiarne dostali naozaj špičkové technológie, ktoré by sme pri takejto cenovke nečakali. Jednou z nich je aj modulárny hotend dizajn s vylepšenými ventilátormi, či možnosťou výmeny jednotlivých komponentov omnoho jednoduchšie. 

creality cr-6 se displej
Zdroj: Cafago

Automatické inteligentné vyrovnávanie

Kameňom úrazu pri lacnejších 3D tlačiarňach je nutnosť neustáleho vyrovnávania úrovne platformy. Najnovšie technológie od spoločnosti Creality však túto nutnosť úplne odstraňujú, keďže nový model prichádza s automatickým inteligentným vyrovnávaním tlačovej platformy. Znižuje sa tým chybovosť tlače zatiaľ čo sa zvyšuje jej kvalita.

creality cr-6 se 2
Zdroj: Cafago

Pokročilejšie technológie

Novinkou sú aj nový spoľahlivý extrudér s rovnomernejšou a rýchlejšou extrúziou, či páka na jednoduchšie doplňovanie filamentu. Ďalšími novinkami sú aj širší základ a kvalitnejšie hliníkové profily, ktoré spoločne s duálnymi osami Z zaisťujú nižšie vibrácie a väčšiu stabilitu počas tlače. 

Väčšia úspešnosť pri tlači

Poslednou zásadnou novinkou je nový fotoelektrický senzor filamentu, ktorý neustále sleduje jeho vyčerpanie či zlomenie. Ak takáto situácia nastane, tlačiareň okamžite pozastaví tlač a po doplnení nového filamentu začne tlačiť presne v bode, kde došlo ku zosnímaniu chyby filamentu. 

creality cr-6 se senzor
Zdroj: Cafago

Ďalšie výhody 3D tlačiarne Creality CR-6 SE

  • Vylepšený 4,3-palcový dotykový displej s jednoduchým ovládaním
  • Ľahká manipulácia s tlačiarňou a ľahká konštrukcia
  • Podložka z karborundového skla
  • Maximálna veľkosť výtlačkov až 235 x 235 x 250 mm 
  • Rýchlosť tlače 100 mm/s
  • Priemer filamentu 1,75 mm
  • Podpora štandardných tlačových materiálov ako PLA, ABS, PETG, TPU, Wood

Creality CR-6 SE iba za 271,15 eur nájdeš na Cafago.com

3D tlačiareň Creality CR-6 SE nájdete momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ju ponúka už za 271,15 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pre zníženie ceny však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „CC3393“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close