SpravodajstvoTIP REDAKCIE

3D tlačiareň Creality CR-10S Pro, ktorú si zamilujú najmä pokročilí tlačiari, nebola ešte nikdy lacnejšia!

Skvelú 3D tlačiareň Creality CR-10S Pro je aktuálne dostupná z nemeckého skladu za bezkonkurenčnú cenu

Patríš medzi pokročilého 3D tlačiara, poprípade sa 3D tlači venuješ už dlhšiu dobu? V tom prípade si určite nesmieš nechať ujsť unikátnu akciu na perfektnú 3D tlačiareň CREALITY CR-10S Pro, ktorá patrí v tejto cenovej kategórii na úplný vrchol rebríčka. S aktuálnou cenovkou iba 431,51 eur jednoducho nemáš nad čím váhať! Vďaka bezplatnej doprave z nemeckého skladu nebudeš platiť ani cent navyše – žiadne CLO či DPH. PS: tento model u nás nezoženieš za menej ako 600 eur!

3D tlačiareň Creality CR-10S Pro nájdeš na e-shope Cafago.com

Skvelá robustná konštrukcia

3D tlačiareň CREALITY CR-10S Pro je vyhotovená z naozaj kvalitných materiálov, vďaka čomu sa môže pýšiť robustnou konštrukciou, ktorá zaručuje špičkovú presnosť. 

creality cr-10S Pro 2_opt
Zdroj: Cafago

Široká škála podporovaných materiálov

S touto 3D tlačiarňou sa nemusíte nijako obmedzovať. Vďaka dvojstupňovému vytláčaciemu mechanizmu z tlačovej hlavy môžete tlačiť takmer z akéhokoľvek materiálu s priemerom 1,75mm – podporované sú klasiky ako PLA, TPU, ABS, ale aj Wood, či uhlíkové vlákno pre 3D tlačiareň. 

Tlačiť môžete už za pár minút

Tlačiareň je dodávaná ako klasická skladačka, no jej postavenie zaberie aj úplnému amatérovi zhruba 10 minút. Ak už máte tlačiareň poskladanú, s konfiguráciou a tlačením môžete naozaj za niekoľko minút, keďže nahriatie podložky na 110℃ trvá iba 5 minút. 

Dôležité parametre a informácie:

  • Intuitívne ovládanie prostredníctvom dotykového displeja
  • Jednoduchá tlač z SD karty či priamo z PC
  • Bezpečnostné prvky 
  • Výkonný 480W zdroj
  • Modelovací priestor 300 x 300 x 400mm
  • Rýchlosť tlače na úrovni až 180mm/s
creality cr-10S Pro 3_opt
Zdroj: Cafago

Ako sme už uvádzali vyššie, 3D tlačiareň CREALITY CR-10S Pro je aktuálne dostupná iba za 431,51 eur s bezplatnou dopravou a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Spoľahnúť sa môžete aj na veľmi rýchle dodanie, keďže produkt je dovážaný z nemeckého skladu

3D tlačiareň Creality CR-10S Pro nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close