fbpx
SpravodajstvoZariadenia

31. októbra bude predstavený smartfón s dvomi displejmi

Už niekoľko týždňov internetom kolujú informácie o tom, že spoločnosť Nubia vyvíja smartfón s dvomi displejmi. Konkrétne sme mohli vidieť niekoľko fotografií zariadenia a neskôr smartfón prešiel aj TENAA certifikáciou.

Najnovšie tieto špekulácie potvrdil CEO spoločnosti, Ni Fei, ktorý uverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom odkryl poster smartfónu Nubia X, na ktorom okrem samotného smartfónu nájdeme aj správu o oficiálnom predstavení telefónu, ktoré sa bude konať 31. októbra.

Zdroj: via Gizmochina.com

Zariadenia je výnimočne z viacerých uhlov pohľadu. Tým najpodstatnejším však je, že telefón nedisponuje jedným, ale hneď dvomi displejmi. Hlavný LCD panel ponúka 6.26“ displej s FHD+ rozlíšením. Na druhej strane smartfónu nájdeme 5.1“ HD+ displej so zobrazovanou technológiou OLED.

Nubia X smartfon s dvomi displejmi fotografia
Zdroj: via Gizmochina.com

Pod kapotou by sme mali nájsť procesor Snapdragon 845, ktorému má sekundovať 6GB/8GB RAM s 64GB/128GB úložným priestorom. Smartfón by mal zároveň ponúknuť duálnu kameru s rozlíšením 24MPx a 16MPx. Skener odtlačkov prstov by mal byť umiestnený v bočnej hrane zariadenia.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close