PC HRY

3 módy pre GTA 5, ktoré hru spravia realistickejšou

Patríte medzi milovníkov hry GTA 5 alebo si ju chcete nejako oživiť? Tak ste tu správne. Nižšie vám prinášame tri typy na módy, s ktorými hru priblížite bližšie k realite.

Realism Dispatch Enhanced mód pre GTA 5

Ako už z názvu plynie tak tento mód priblíži hru bližšie k realite a to po stránke práva. Vďaka tomuto rozšíreniu totiž pribudnú miestni ako aj federálni policajti, ktorí budú ako inak reagovať oveľa svižnejšie na to čo robíte. Okrem svižnejších reakcií polícia získa aj dodatočné zručnosti, vrátane taktického myslenia, ktoré vám dokáže výrazne znepríjemniť vaše pôsobenie vo svete kriminality.

Zdroj: gta5-mods.com

Mód stiahneš zo stránky gta5-mods.com.

Fuel Script mód

Bol si už niekedy na pumpe v GTA? Nuž, tak s týmto módom budeš musieť chodiť sem tam natankovať. Totiž mód Fuel Script ti pridá do rozhrania hry spotrebu paliva. Ak si však myslíš, že namiesto toho, aby si išiel natankovať jednoducho ukradneš ďalšie auto tak ťa budeme musieť sklamať. Po tom ako vymeníš auto tak stav paliva budeš mať rovnaký ako si mal v poslednom vozidle.

Zdroj: gta5-mods.com

Mód stiahneš zo stránky gta5-mods.com.

Realistic Damage System

Našim posledným tipom je Realistic Damage System, ktorý už ako asi tušíš z teba spraví „normálneho“ človeka a nie superhrdinu, ktorý vydrží zrážku s autom či niekoľko guliek v hrudi zo zbrane.

Zdroj: gta5-mods.com

Mód stiahneš zo stránky gta5-mods.com.

 

Zdroj: vlastný, gta5-mods.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close