APLIKÁCIE A HRY

3 hry s Minecraft grafikou, ktoré by ste mali mať v mobile

Chceli ste sa stať bankovým lupičom niekedy? Ak nie, tak sa budete chcieť ním stať teraz. Prvou hrou, ktorú si predstavíme je MiniChase, v ktorej ovládate auto po lúpeži v banke, avšak nie je to také jednoduché ako to znie. V ceste Vám budú stať desiatky policajných áut, ako aj ďalšie prekážky ako sú napríklad rôzne kužele či záterasy.

Druhou hrou je Escape Fast, ktorá svojou podstatou sa moc nelíši od MiniChase, avšak v tomto prípade nebudete jazdiť v mode „survival“, ale budete mať presne vymedzenú dráhu, kde Vašou úlohou bude dostať sa z bodu A do bodu B. Vo free verzii hra ponúka celkovo 10 levelov.

Poslednou hrou, ktorú si dnes predstavíme je Kingdom Crossing : Crossy Hero, ktorá je veľmi podobná hre Crossy Bird, avšak je oveľa náročnejšia. Prekážky sa hýbu oveľa rýchlejšie, ako aj posúvanie obrazovky, ktoré „nezaostáva“ za prekážkami.

Odkazy na hry: V prípade ak Vás spomínane hry zaujali nájdete ich na nasledujúcich odkazoch  (je možné, že budete musieť zmeniť región na USA).

MiniChase
Escape Fast!

Kingdom Crossing : Crossy Hero

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close