Spravodajstvo

26. októbra sa bude konať Microsoft Event. Optimisti očakávajú Surface Phone

Microsoft v týchto dňoch začal rozosielať pozvánky na Microsoft Event 2016, ktorý sa bude konať 26. októbra v New Yourku.

Hoci každoročne sa do obehu dostáva veľké množstvo informácií čo bude obsahom tohto pravidelného eventu, tak tento rok tomu tak nie je. Zatiaľ je totiž program Microsoftu Eventu 2016 zahalený pod rúškom tajomstva, hoci mnohí očakávajú že budú predstavené nové zariadenie na čele so smartfónom Surface Phone.

My predpokladáme, že táto konferencie sa ponesie skôr v duchu predstavení novej generácie Surface tabletov a v bližšom predstavenú Redstone 2 aktualizácia, ktorú je možné už čiastočne testovať v rámci programu Windows Insider.

Čo predpokladáte vy, že Microsoft predstaví na tomto evente?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close