fbpx
SpravodajstvoZariadenia

26. júna bude predstavený prvý telefón s kamerou pod displejom. Predstaví ho spoločnosť Oppo

Spoločnosť Oppo ohlásila, že počas eventu MWC Shanghai predstaví prvý smartfón s kamerou umiestnenou pod displejom zariadenia

Honba za dokonalým „celým“ displejom bez výrezov či hrán by mohla byť u konca. Spoločnosť Oppo totiž prostredníctvom svojho Weibo a Twitter účtu ohlásila, že už o pár dní predstaví prvý smartfón s kamerou umiestnenou pod displejom.

Oppo pravdepodobne predstaví prvý smartfón s kamerou pod displejom

Spolu s oznámením publikovala krátke video, ktoré mapuje históriu vývoja prednej kamery. Vo videu nižšie môžete vidieť kamery umiestnené v čele zariadenia, otočné kamery, kamery vo výrezoch až po kameru umiestnenú pod displejom.

Podľa popisu statusu, smartfón s kamerou pod displejom bude predstavený vo štvrtok počas eventu MWC Shanghai. O samotnom zariadení toho však moc nevieme, dokonca ani to či sa bude jednať o telefón, ktorý spoločnosť ukázala začiatkom mesiaca alebo nie. V každom prípade, všetko podstatné s dozvieme už v priebehu najbližších dní.

Mimochodom, na prinesení kamery pod displejom pilne pracuje aj konkurencia. Tými najsilnejšími hráčmi v tomto boji sú kórejsky Samsung a čínska spoločnosť Xiaomi, ktorá už ukázala prototyp tohto zariadenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close