TIP REDAKCIE

128GB USBečko za menej ako 21€? Aj takto môže vyzerať mega výpredaj v Číne

Každý z nás z času na čas potrebuje preniesť nejaké dáta z jedného zariadenia do druhého. Vo väčšine nám k tomu postačí pár GB USBčko, ale v prípade potreby prenosu alebo uchovania väčšieho počtu dát sa nevyhneme alternatívnym riešeniam v podobe externého disku či obdobných zariadení. Z pravidla stoja niekoľko desiatok € a v niektorých prípadoch cena môže kľudne atakovať stovku, prípadne viac. My Vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na 128GB usbečko, ktoré sa chváli vysokou prenosovou rýchlosťou.

SanDisk CZ600 USB3.0 Flash Drive 128GB

SanDisk CZ600 USB3.0 so 128GB úložným priestorom

SanDisk CZ600 USB3.0 okrem obrej kapacity ponúka aj vysokú prenosovú rýchlosť. Konkrétne 130MB/s čo určite oceníte pri prenosu väčšieho objemu dát ako sú napríklad filmy, hudba a podobne. Pre porovnanie v prípade USB2.0 konektivite prenos dát je 15-krát pomalší.

Zdroj: produktová fotografia

Dostupné sú aj varianty USBčka s kapacitou 64GB, 32GB a 16GB. Avšak bola by škoda nevyužiť akciu na verziu so 128GB úložným priestorom, ktorá sa tak často nevidí. Akcia je časovo limitovaná preto Vám odporúčame dlho neváhať.

SanDisk CZ600 USB3.0 Flash Drive 128GB

Zdroj: vlastný, Cafago.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Nepremeškajte akciu na značkové drona JJRC H68 s HD kamerou a dobou letu do 20 minút
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close