SpravodajstvoWindows

Stále nemáte Windows 10? Tu je 10 dôvodov prečo do toho ísť!

Windows 10 je tu už snami zhruba 10 mesiacov a za tento čas si ho aktivovalo viac ako 300 miliónov používateľov, ale stále je tu veľká skupina ľudí, ktorí sa do tejto aktualizácie nehrnú. Hoci Windows 10 je najrýchlejšie síriaci sa operačný systém v histórii, tak Microsoft publikoval niekoľko minútové video, v rámci ktorého sa Bryian Roper, člen Windows tímu pokúsi presvedčiť prečo by ste nemali váhať nad aktualizáciou systému.

10 dôvodov prečo aktualizovať váš OS na Windows 10 hneď teraz

  1. Windows 10 je doteraz najrýchlejší operačný systém o Microsoftu.
  2. Všetci milujú tisícky aplikácií ako Netlfix, Facebook, Instagram, Twitter či hier ako Hooper, Mincraft, Halo, Spratan na Windows 10.
  3. Windows 10 je najviac zabezpečený operačný systém aký kedy Microsoft vytvoril. Nájdete tam free antivirus, spyware a malware ochranu vo Windows Defender a ako bonus môže mať vaše zariadenie čítačku odtlačkov ako aj využívať službu Windows Hello (pozn. je potrebné mať na to špeciálny hardware).
  4. Windows 10 je najosobnejší a najproduktívnejší operačný systém aký kedy bol vytvorený. Napríklad je možné využívať osobnú asistentku Cortanu na vyhľadávanie nastavení, aplikácií, hier, reštaurácií, no jednoducho na všetko čo vás napadne. A nehovor viac o funkcionality Continuum.
  5. Windows 10 je navrhnutý tak, aby dokázal komunikovať medzi viacerými zariadeniami a dokonca aj medzi Android či iOS zariadeniami.
  6. Windows 10 je ako stvorený pre hráčov. Je ho možné prepojiť napríklad s Windows 10 Mobile a Xbox zariadeniami. Ďalej, Microsoft Edge je prevratný internetový prehliadač, ktorý umožňuje viacero vychytávok ako je napríklad písanie poznámok priamo do internetového prehliadača či prepínanie medzi prehliadačom a čítačkou, čo určite ocenia vášniví čitatelia spravodajských portálov.
  7. Aktualizovať si Windows 10 teraz, znamená že budete mať podpory od výrobcu pre OS počas celej doby životnosti produktu zadarmo!
  8. Cortana s príchodom Anniversary aktualizácie bude vedieť ešte toho omnoho viac ako teraz. Bude integrovaná do tisícok ďalších aplikácií, vďaka čomu bude napríklad taka rezervácia stola v reštaurácii pre vás „malinou“.
  9. Windows 10 prináša unikátne prepojenie medzi PC a prirodzenou prácou s perom a papierom, vďaka čomu budete môcť špeciálne pero využívať spolu s PC ako elektronický notes.
  10. A ten posledný dôvod, prečo by ste mali ísť do Windows 10 je ten, že pomaly sa blíži 29. júl a od tohto dátumu aktualizácia bude spoplatnená.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close